استودیوی اسکوئر انیکس (Square Enix) این روزها اطلاعات زیادی را از بازی Guardians of the Galaxy در دسترس قرار می‌دهد تا بازی‌بازان بیش از پیش با آن آشنا شوند. این استودیو امروز هم دست به کار شد و تصاویر دیگری را عرضه کرد که برای هواداران جالب توجه خواهد بود.

به وسیله‌ی تصاویری که امروز از بازی Guardians of the Galaxy در دسترس قرار گرفت، بازی‌بازان می‌توانند به جزئیات دیگری از این بازی همچون لباس‌ها، دشمنان و محیط پی ببرند. البته تیم سازنده از چندی پیش تا به حال حسابی به عرضه‌ی چنین اطلاعاتی پرداخته است. دیروز هم ویدیویی از گیم‌پلی این اثر به انتشار رسید که برای مشاهده‌ی آن می‌توانید به این نشانی مراجعه نمایید.

در این بازی باید شخصیت‌های قهرمانی را به دست گرفته و ماموریت‌های دشوار را یکی بعد از دیگری طی کنید. چالش‌ها و مشکلات بسیاری پیش روی شما قرار دارد که مطمئنا سرگرمتان خواهد کرد. به نقل از سازندگان، این بازی کاملا به صورت تک‌نفره خواهد بود. این بدان معنا است که حتی در آینده نیز نباید انتظار بخش چندنفره را داشته باشیم. علاوه بر آن، اسکوئر انیکس گفته است که هیچ بسته الحاقی‌ای برای این بازی عرضه نخواهد شد.

سازندگان قصد دارند تا تمرکز خود را صرفا بر روی به‌روزرسانی‌ها بگذارند. حال باید منتظر ماند و دید که آیا آن‌ها به اهداف خود خواهند رسید یا خیر. تا به حال تصاویر و تریلرهای این عنوان با واکنش‌های مثبت و منفی فراوانی همراه بوده است. این بازی قرار است در تاریخ ۴ آبان ۱۴۰۰ (۲۶ اکتبر ۲۰۲۱ میلادی) بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۵ و ایکس‌باکس سری ایکس و اس در دسترس قرار گیرد.

در پایان می‌توانید تصاویر گفته شده از Guardians of the Galaxy را تماشا و دریافت کنید. به محض دریافت اخبار بیشتر پیرامون این بازی، آن‌ها را به اطلاع شما عزیزان خواهیم رساند.

        منبع:گیم فا

https://bazime.ir/