به گفته سران استودیو رمدی آن‌ها قد دارند با اعمال تغییرات جزئی در ریمستر آلن ویک به نحوی ارتباط جهان بازی Alan Wake Remastered با سایر بازی‌های قدیمی استودیو و حتی پروژه‌های آینده رمدی را تایید کنند. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

تقریبا از ابتدای نسل هشتم کنسول‌های بازی و با بازی Quantum Break نشان داد که در حال خلق و توسعه یک جهان مشترک و مرتبط در بازی‌های خود است و به کمک‌ شیوه‌های گوناگون یکی بودن جهان بازی‌ها ساحته شده توسط این استودیو تایید می‌شود. با بازی Control ای ارتباط بی‌پرده‌تر و صریح‌تر از قبل به مخاطبان معرفی شد و به رویدادهای بازی آلن ویک و شخصیت آلن در بازی کنترل بارها اشاره شده بود. ظاهرا کنترل اولین گام بزرگ رمدی برای توسعه و پردازش این جهان مشترک بوده‌است و در پروژه‌های بعدی شواهد بیشتری در بازی گنجانده شود.

مدیر بخش روابط عمومی استودیو رمدی، آقای توماس پوها (Thomas Puha) اخیرا با وبسایت Axios انچام داده و در آن درباره محصول جدید استودیو صحبت کرده‌است. به گفته آقای پوها هر چند تقریبا تمام محتوای ریمستر آلن ویک با نسخه اصلی بازی یکسان است اما، اشارات و ارجاعاتی از یکی بودن جهان بازی Alan Wake Remastered با دیگر محصولات رمدی در بازی وجود دارد و مخاطبان باید با دقت و نکته بینی محیط اطراف خود را جست و جو کنند.

ریمستر آلن ویک ۱۴ام مهر ماه سال جاری (پنجم اکتبر ۲۰۲۱) برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود.


منبع: دنیای بازی 

https://bazime.ir/