کاربران پلی استیشن ۴ با بازی جدید رایگان، غافلگیر شدند. با وجود عناوین زیادی که در پاییز امسال منتشر می‌شود، گیمر‌ها حسابی سرشان شلوغ خواهد بود.

در میان عناوینی همچون Far Cry 6، Back For Blood، Call Of Duty: Vanguard و Battlefield 2042، گیمر‌ها در تعطیلات امسال بازی‌های زیادی را می‌توانند تجربه کنند. قبل از آن، گیمر‌های پلی استیشن ۴ می‌توانند همین حالا فصل اول و دوم عنوان Deltarune را به صورت رایگان دریافت کنند.

Deltarune، بازی‌ جدید توبی فاکس (Toby Fox) است که قبل از آن عنوان Undertale را توسعه داده بود. در بازی Deltarune که یک عنوانی نقش آفرینی است، شما کنترل یک پسر به نام کریس (kris) را به دست می‌گیرید. کریس به همراه همکلاسی خود سوزی (Susie) به مکانی اسرار آمیز به نام Dark World سقوط می‌کنند و در آنجا متوجه می‌شوند که آن‌ها قهرمانانی هستند که برای نجات دنیا مقدر شده‌اند.

توسعه‌ی بازی در واقع از سال ۲۰۱۲ در دست کار بود اما تا زمان انتشار فصل اول آن در سال ۲۰۱۸ شروع به کار نکرده‌ بود. حالا بعد از ۳ سال فصل دوم آن نیز در دسترس است. بر اساس گفته‌های توبی فاکس ۳ فصل دیگر از این عنوان در حال ساخت است که رایگان نخواهد بود. بر اساس اطلاعات درون بازی تعداد کل فصل‌های بازی ۷ فصل است.

توضیحات بازی می‌گوید:


Undertale، برنده‌ی جایزه‌ بازی‌های مستقل حالا این سری را با عنوانی جدید در یک دنیای جدید گسترش داده است. آواتار خود را بسازید، با دوستان عجیب و غریب ملاقات کنید و به سوی تاریکی بروید. دو فصل اول بازی رایگان هستند پس منتظر چه چیزی هستید؟ وقتی توسعه‌ی آن‌ها را تمام کنیم،فصل‌های (پولی) دیگری نیز منتشر خواهند شد. پس گوشه چشمی نیز به زمان انتشار آن‌ها داشته باشد.


متاسفانه این بازی برای پلی استیشن ۵ در دسترس نیست، گرچه می‌توان از طریق backward compatibility به تجربه‌ی آن پرداخت. حجم مورد نیاز دو فصل اول بازی مشخص نیست، اما به نظر نمی‌رسد به بیشتر از یک گیگابایت فضای خالی احتیاج داشته باشید.منبع:گیم فا 

https://bazime.ir/