نایب رئیس بخش خلاقیت مارول در گفت و گوی جدید خود به تاریک‌تر شدن Marvel’s Spider-Man 2 و تاریخ عرضه‌ی Marvel’s Wolverine اشاره دارد.

در مصاحبه‌ای جدید، بازی Marvel’s Spider-Man 2 به فیلم Star Wars: The Empire Strikes Back تشبیه شده است و به نظر می‌رسد که با یک ادامه‌ی تاریک و مخوف روبه‌‎رو هستیم. نایب رئیس بخش خلاقیت در مارول (Marvel)، بیل رُزمن (Bill Rosemann)، در گفت و گویی با پادکست مارول در مورد این عنوان صحبت کرد. وی در جریان صحبت‌های خود گفت:


اگر اولین بازی Spider-Man جنگ ستارگان باشد، Spider-Man 2 به نوعی Empire ما به حساب می‌آید (اشاره به فیلم The Empire Strikes Back). همه چیز کمی تاریک‌تر خواهد شد.

به جز تریلر رونمایی، اطلاعات زیادی پیرامون بازی دوم در دست نیست، اما ما می‌دانیم که شخصیت ونوم (Venom) در این عنوان نقشی کلیدی را ایفا می‌کند و این موضوع به تنهایی می‌تواند نوید یک اثر جذاب را بدهد. رُزمن در ادامه‌ بحث را به سمت Marvel’s Wolverine می‌برد که گفته می‌شود بعد از Marvel’s Spider-Man 2 عرضه خواهد شد. وی در این باره گفت:


سرانجام زمان عرضه‌ی این بازی را اعلام خواهیم کرد. برای دریافت جزئیات بیشتر به تریلرهای منتشر شده مراجعه کنید، آن‌ها پر از اطلاعات و ایستر اگ هستند.


شما می‌توانید از اینجا مقاله‌ی 10 بازی برتر ساخته شده بر اساس شخصیت Spider-Man را مطالعه کنید.

Marvel’s Wolverine در تاریخی نامعلوم و Marvel’s Spider-Man 2 در سال 2023 برای کنسول پلی‌استیشن 5 منتشر خواهند شد.