شرکت کونامی پس از عرضه‌ی فضاحت بار بازی eFootball 2022 و ثبت رکورد بدترین بازی تاریخ فروشگاه استیم عذرخواهی کرد و رفع ایرادات بازی در آینده را وعده داد.

پس از گذشت حدود دو دهه، بازی eFootball جا پای عناوین خاطره انگیز Pro Evolution Soccer گذاشته است. اما در عین حال شاید بدبین‌ترین طرفدار این مجموعه هیچ گاه گمان نمی‌کرد که این بازی رایگان و جدید بتواند به رکورد بدترین بازی تاریخ فروشگاه استیم تبدیل شود. در واقع بازی eFootball روز گذشته در دسترس کاربران فروشگاه استیم قرار گرفت اما طی تنها چند ساعت با انتقادات بسیار شدید گیمرها روبرو شد.

از همین رو شرکت کونامی (Konami) طی بیانیه‌ای در حساب کاربری رسمی eFootball در توییتر چنین اذعان داشت که:


پس از انتشار eFootball 2022، ما بازخوردهای بسیاری در زمینه‌ی عدم تعادل سرعت پاس‌ها و کارهای دفاعی دریافت کرده‌ایم. همچنین، گزارش‌هایی مبنی بر وجود مشکلاتی در کات‌سین‌های بازی، چهره‌ی بازیکنان، حرکات توپ و رفتارهای بازیکنان دریافت کرده‌ایم. ما به دلیل بروز این مشکلات بسیار متاسفیم و می‌خواهیم به همه اطمینان دهیم که مشکلات بازی را به صورت جدی پیگیری می‌کنیم و برای رفع آن‌ها تلاش خواهیم کرد.

این بازی به صورت مداوم به روز می‌شود و کیفیت آن بهبود خواهد یافت. به صورت مداوم به آن محتوا اضافه خواهد شد. از هفته‌ی آینده ما روی به‌روزرسانی ماه اکتبر تمرکز خواهیم کرد.

ما نهایت تلاش خود را برای جلب رضایت هرچه بیشتر کاربران انجام خواهیم داد و منتظر حمایت مستمر شما از eFootball 2022 هستیم.


لازم به ذکر است که بازی eFootball در رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی توسط افراد مختلف و به خصوص طرفداران Pro Evolution Soccer به طرز فجیعی در حال تحقیر شدن است و هر لحظه نیز به تعداد میم‌های تمسخر آمیز از بخش‌های مختلف آن اضافه می‌شود.

بازی eFootball 2022 هم‌اکنون در دسترس کاربران فروشگاه استیم قرار دارد.منبع :گیمفا

https://bazime.ir/