کرت مارگناو (Kurt Margenau)، کارگردان همکار نیل دراکمن (Neil Druckmann) در بازی The Last of Us: Part 2، در اکانت توییتر خود از دلیل نامگذاری Rat King گفت.

به لطف پخش شدن عفونت مغزی کوردیسپس (Cordyceps) در دنیای The Last of Us، شاهد طراحی‌های خلاقانه و وحشتناکی در زمینه‌ی دشمنان بازی بودیم که اتمسفر خاص این دنیا را شکل داده‌اند.

اگر این بازی را تجربه‌ کرده باشید، باید بدانید که نحوه‌ی نامگذاری دشمنان در The Last of Us: Part 2 بر مبنای تقسیم‌بندی و تفکیک آن‌ها از یکدیگر است، اما در میان آن‌ها یک استثنا وجود دارد که نامی کاملا متفاوت از دیگر موجودات این بازی دارد.

دشمنانی مثل کلیکرها (Clickers)، بلوترها (Bloaters) و شمبلرها (Shamblers) هرکدام نام تفکیک‌کننده‌ی خود را دارند، چرا که گیمرها مرتباً در مراحل بازی با آنان برخورد می‌کنند، اما برخورد با یکی از موجودات حاضر در دنیای The Last of Us 2 تنها یک بار و در قالب یک باس فایت صورت می‌پذیرد.

نامگذاری این کاراکتر به طور مشخصی از دیگر موجودات این بازی متفاوت بوده است. اخیراً کرت مارگناو که در کارگردانی The Last of Us 2 نقش داشت، موضوع جالبی را درباره‌ی علت و نحوه‌ی نامگذاری این کاراکتر در حساب توییتر خود به اشتراک گذاشت.

وی گفت که اسم Rat King به هیچ وجه نام در نظر گرفته شده‌ی تیم سازنده برای این شخصیت نبوده است. اگر دقت کنید متوجه خواهید شد که در هیچ‌یک از مراحل The Last of Us: Part 2 هیچ‌کدام از شخصیت‌های بازی، اسم Rat King را ذکر نمی‌کنند.

طبق گفته‌ی مارگناو، عبارت Rat King در واقع اسمی بوده که تیم سازنده به هنگام توسعه‌ی بازی روی این شخصیت گذاشته که با گذشت زمان به عنوان نام رسمی و اصلی این موجود انتخاب شده است.

ناتی داگ (Naughty Dog) در ابتدا قصد داشت این کاراکتر را بدون نام بگذارد، اما در نهایت مجبور شد که «لیبلی را برای این شخصیت در بخش Model Viewer بازی» قرار دهد. کرت مارگناو در توییتر گفت:


فکت جالب: ما هیچ وقت قصد نداشتیم که اسمش را Rat King بگذاریم. در واقع این نام، عبارتی بود که بین خودمان برای او استفاده می‌کردیم. ما حتی تا مرز بی‌نام گذاشتن او نیز پیش رفتیم (هیچ‌جای بازی اسمی از این شخصیت برده نمی‌شود) تا این‌که مجبور شدیم برای بخش Model Viewer که در بهینه‌سازی به بازی اضافه شد، برای این شخصیت اسمی را انتخاب کنیم. [پس گفتیم] همان Rat King خوب است.


بازی The Last of Us 2 هم‌اکنون برای پلتفرم PlayStation 4 در دسترس است.منبع: گیمفا

https://bazime.ir/