بازی بعدی سازندگان Friday the 13th: The Game یعنی Arcadegeddon علاوه بر پلی‌استیشن ۵ و رایانه‌های شخصی به احتمال زیاد برای پلی‌استیشن ۴ نیز منتشر می‌شود.

به نظر می‌رسد که یکی از انحصاری‌های کنسولی پلی‌استیشن ۵ دیگر قرار نیست تنها برای دارندگان این کنسول قابل بازی باشد. استودیوی ایلفانیک (IllFonic) که شهرت خود را از کار بر بازی Friday the 13th: The Game به دست آورده، اعلام کرد که در حال حاضر بر عنوانی کو آپ چندنفره و شوتر به نام Arcadegeddon برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۵ و رایانه‌های شخصی کار می‌کند.

از زمان معرفی Arcadegeddon تا به امروز، این بازی به صورت early access در دسترس بوده ولی خبر خاصی از آن منتشر نشده است. همچنین با وجود این‌که از Arcadegeddon به عنوان انحصاری کنسولی پلی‌استیشن ۵ یاد شده بود، اما هم‌اکنون به نظر می‌رسد که بازی مذکور برای پلی‌استیشن ۴ نیز عرضه خواهد شد.

گرچه تیم ایلفانیک از انتشار این عنوان برای پلی‌استیشن ۴ هیچ سخنی به میان نیاورده، اما بر اساس سیستم رده‌بندی سنی در کشور تایوان به نظر می‌رسد که Arcadegeddon برای کنسول نسل هشتمی سونی (Sony) نیز منتشر خواهد شد.

این بازی در هفته‌ی گذشته برای عرضه در کشور تایوان نه‌تنها برای پلی‌استیشن ۵ و رایانه‌های شخصی، بلکه برای پلی‌‌استیشن ۴ نیز رده بندی سنی شد. قابل ذکر است که گاهی اوقات در رده‌بندی‌های سنی چنین اشتباهاتی پیش می‌آید و گرچه این اتفاق به ندرت رخ می‌دهد اما باید احتمال آن را در نظر داشته باشیم.

همچنین باید بدانیم که Arcadegeddon اولین عنوانی نیست که پس از رونمایی به عنوان انحصاری کنسولی پلی‌استیشن ۵ برای پلی‌استیشن ۴ نیز معرفی شده است. از جمله‌ی این عناوین می‌توان به Spider-Man: Miles Morales و God of War Ragnarok اشاره کرد.

بازی Arcadegeddon برای کنسول‌ پلی‌استیشن ۵ و رایانه‌های شخصی و به احتمال زیاد برای پلی‌استیشن ۴ در تاریخی نامشخص عرضه خواهد شد.منبع: گیمفا

https://bazime.ir/