بتسدا تاریخ انتشار محتوای جدید و رایگان Wastelanders برای بازی Fallout 76 را اعلام کرد. این بازی، در تاریخ ۷ آپریل ۲۰۲۰ (۱۹ فروردین‌ ۱۳۹۹) برای پلتفرم‌های پلی ‌استیشن 4، پی‌ سی و ایکس‌ باکس وان منتشر خواهد شد. نسخه استیم این بازی، در همین تاریخ در دسترس قرار خواهد گرفت. شما می‌توانید با تماشای تریلر جدید این DLC، به دشمنان، سلاح‌ها و سایر محتوای جدید این بازی نگاه کوتاهی داشته باشید. 

بازی Fallout 76 در دو نسخه متفاوت Wastelanders Edition و Wastelanders Deluxe Edition در بستر استیم منتشر خواهد شد. نسخه Deluxe Edition این بازی، علاوه‌بر بازی Fallout 76، حاوی بسته‌های جدید Raider و Settler نیز خواهد بود. شما می‌توانید محتوای کامل این بسته‌ها را در فهرست و تصاویر زیر مشاهده کنید. بازیکنانی که نسخه استیم این بازی را خریداری می‌کنند، علاوه‌بر این موارد، می‌توانند حق عضویت در اشتراک Fallout 1st، Atoms و Tricentennial Pack را به‌صورت جداگانه خریداری کنند. 

توجه داشته باشید که اگر از Bethesda.net به پلتفرم استیم نقل مکان می‌کنید، امکان انتقال حق اشتراک  Fallout 1st یا Atoms را نخواهید داشت. البته امکان انتقال آیتم‌هایی که از فروشگاه Atomic Shop خریداری کردید همچنان فراهم خواهد بود. بتسدا وعده داده تا در هفته‌های آینده، جزئیات بیشتری از این موضوع را برای کاربران شفاف‌سازی کند.