۲۴ آیتم از اثر جدید اسلج‌همر گیمز (Sledgehammer Games)، Call of Duty: Vanguard، در راه فصل ششم بتل پس بازی‌های Black Ops Cold War و Call of Duty: Warzone هستند.

این آیتم‌ها را می‌توانید قبل از عرضه بازی Call of Duty: Vanguard در تاریخ ۱۴ آبان سال جاری (۵ نوامبر ۲۰۲۱)، بدون پرداخت هزینه‌ای و تنها با بازی کردن دو عنوان Black Ops Cold War یا Warzone به دست آورید و در بخش بتل رویال از آن‌ها بهره ببرید.

همانند سال‌های پیشین و دو عنوان Modern Warfare و Black Ops Cold War، اسلحه‌ها و اوپراتورهایی که در Warzone یا Vanguard به دست آورید، قابل انتقال به یکدیگر هستند.

برجسته‌ترین آیتم‌های اضافه شده، علاوه بر مسلسل آمریکایی M1 Garand که در دو نوع White Obsidian با ۸ قطعه‌ی جانبی (سطح ۳۴) و Heirloom با ۸ قطعه‌ی جانبی (سطح ۷۲) عرضه می‌شود، اسلحه‌ی آلمانی STG 44 است که در حالت‌های Bonerattler با ۷ قطعه‌ی جانبی (سطح ۲۴) و Warning Track با ۱۰ قطعه‌ی جانبی (سطح ۶۴) منتشر خواهد شد.

  •  data-
  •  data-
  •  data-
  •  data-

گیمرها می‌توانند سطح اسلحه‌های خود را بالا ببرند، اما تا پیش از عرضه‌ی بازی Call of Duty: Vanguard توانایی تغییر در قطعات جانبی و یا ظاهر آ‌ن‌ها را نخواهند داشت.

منبع:گیمفا