یوبیسافت نسخه‌ی آزمایشی دیگری را برای Riders Republic آماده کرده است که از فردا تا یک روز قبل از انتشار بازی، در دسترس بازیکنان تمام پلتفرم‌ها قرار می‌گیرد.

یوبیسافت اخیرا نسخه‌ی آزمایشی (Trial) بازی ورزشی Riders Republic را به‌مدت ۲۴ ساعت در اختیار کاربران پی سی قرار داد. آن‌ها حالا نسخه‌ی آزمایشی دیگری را برای بازیکنان تدارک دیده‌اند که مدت طولانی‌تری کار می‌کند و قرار است پیش از فرارسیدن تاریخ انتشار بازی، یک هفته به کاربران همه‌ی پلتفرم‌ها تحویل داده شود. این نسخه‌ی ترایال از امروز پنج‌شنبه ۲۱ اکتبر (۲۹ مهر) آغاز می‌شود و تا چهارشنبه‌ی هفته‌ی بعد، ۲۷ اکتبر (۵ آبان) یعنی یک روز قبل از عرضه‌ی بازی Riders Republic، قابل اجرا خواهد بود.

البته بااینکه این‌بار فرصتی یک هفته‌ای برای تجربه‌ی آزمایشی Riders Republic داده شده است، بازیکنان نمی‌توانند هرچه‌قدر خواستند به بازی کردن بپردازند و تنها می‌توانند ۴ ساعت این نسخه‌ی آزمایشی را تجربه کنند. همچنین پیشرفتی که بازیکنان در این نسخه به‌دست می‌آورند، درصورتی که سراغ پیش‌خرید رایدرز ریپابلیک بروند، قابل انتقال به نسخه‌ی اصلی این بازی شرکت یوبیسافت خواهد بود. جالب این‌جا است که در جدیدترین نسخه‌ی آزمایشی می‌توان به تمام حالت‌های بخش Career بازی دسترسی داشت که در ادامه می‌توانید توضیح مختصری راجع به هریک از آن‌ها را مشاهده کنید.

  • Mass Race: مسابقاتی متشکل از سه راند مختلف که بازیکنان در هریک از راندها می‌توانند در چند ورزش مختلف با یکدیگر به رقابت بپردازند. این حالت از بیش از ۵۰ بازیکن همزمان پشتیبانی می‌کند و مسابقات جدید هر ۳۰ دقیقه یک‌بار در نقطه‌ای تصادفی از نقشه‌ی بازی ظاهر می‌شوند.
  • Versus Mode: بازیکنان در این حالت می‌توانند با پنج دوست خود وارد هر رویدادی در بخش کریر شوند و توانایی خود را دربرابر آن‌ها محک بزنند.
  • Tricks Battle: یک حالت رقابتی ۶ بازیکن دربرابر ۶ بازیکن است که بازیکنان برای پیروزی در آن باید هرچه‌قدر می‌توانند حرکات و فنون نمایشی را در ورزش‌های مختلف انجام دهند تا امتیاز کسب کنند. هر تیمی که بیشترین امتیاز را به‌دست آورده باشد، برنده است.
  • Free for All: در این حالت می‌توان با حداکثر ۱۱ بازیکن دیگر در فهرستی از رویدادهای منتخب رقابت کرد.

بازی Riders Republic در تاریخ ۲۸ اکتبر (۶ آبان) برای پلتفرم‌های پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، ایکس باکس وان، گوگل استادیا و پی سی منتشر خواهد شد.