تریلر جدید منتشر شده از به‌روزرسانی جدید کال آف دیوتی: موبایل (Call of Duty: Mobile) به نقشه‌ی هالووین و آیتم‌های ظاهری جدید اشاره دارد.

با ورود حال و هوای هالووین به بازی‌های Call of Duty: Warzone و Call of Duty: Black Ops Cold War، منطقی به نظر می‌رسد که طرفداران Call of Duty: Mobile نیز نقشه‌ای ترسناک مناسب هالووین دریافت کنند. این دسته از طرفداران می‌توانند انتظار مراحل وحشت و آیتم‌های ظاهری جذاب را داشته باشند.

به گزارش pvplive، فصل نهم Call of Duty: Mobile “کابوس” (Nightmare) نام‌گذاری شده است. در تیزر جدید منتشر شده از فصل جدید، گیمرها شاهد آیتم‌های ظاهری جذاب هستند که تا هفته‌های آینده همگی در دسترسشان قرار خواهند گرفت.

آیتم‌های مذکور در قالب بتل پس (Battle Pass) فصل 9 در دستس قرار خواهند گرفت که شامل یک مهارت جدید اپراتور و سلاحی در سطوح رایگان و همچنین سطوح پریمیوم می‌شود. تمامی سلاح‌های در نظر گرفته شده با در ذهن داشتن رویداد هالووین طراحی شده‌اند.

یک پوسته (Skin) قابل شخصی‌سازی برای اپراتور نیکتو (Nikto) در دسترس قرار خواهد گرفت. پوسته‌های دیگری نیز در دسترس خواهد بود که به بهترین شکل ممکن حس و حال ترس را انتقال می‌دهند.

این همه‌ی ماجرا نیست، فصل نهم Call of Duty: Mobile شامل محتویات بیشتری در آینده خواهد شد. به‌روزرسانی‌های بیشتری در راه است که احتمالا تا اوایل 2022 به تدریج عرضه خواهند شد.