طبق شایعات اخیر، یوبی‌سافت (Ubisoft) به توسعه‌ی یک بازی جدید Splinter Cell چراغ سبز نشان داده است. با این حال این بازی احتمالا از سری جدید Hitman الهامات زیادی گرفته و می‌توانیم شاهد المان‌های این فرنچایز در Splinter Cell باشیم.

نوزدهم اکتبر بود که VGC گزارش داد که یوبی‌سافت توسعه‌ی یک بازی Splinter Cell جدید را آغاز کرده است. هم‌چنین به گفته‌ی خبرنگار GameBeat، جف گراب (Jeff Grubb)، در هفته‌های پیش از E3 2021 یوبی‌سافت به طرفداران اجازه‌ِ تجربه‌ی Prince of Persia: Sands of Time Remake و عنوانی ناشناس را داد. این عنوان ناشناس شباهت زیادی به نمونه‌ی اولیه‌ی یک بازی Splinter Cell را داشت. او گفت:

بازی‌بازان زمان زیادی را صرف تجربه‌ی این بازی شبیه به Splinter Cell نکردند. در واقع تنها بخشی کوتاه که شبیه به بخشی آموزشی بود در دسترس طرفداران قرار گرفت. با این حال این بازی چیزی مثل Splinter Cell با المان‌های ریبوت 2016 Hitman بود.

این دو منبع به صورت قطعی توسعه‌ی یک Splinter Cell جدید را تایید نمی‌کنند، اما به نظر می‌رسد که یوبی‌سافت به بازگشت به جهان یکی از بزرگ‌ترین فرنچایزهای خود علاقه‌مند است. در حال حاضر مشخص نیست کدام استودیوی یوبی‌سافت بر روی بازی کار می‌کند، اما VGC گفته که این بازی توسط استودیویی به جز شعبه‌ی مونترال توسعه خواهد یافت.

منبع:گیمفا