‌تمام عناوین بنا به دلایل مختلفی، مثل نبود زمان و امکانات کافی ناچار به حذف برخی ایده‌ها یا المان‌ها می‌شوند، بازی Bloodborne نیز از این قاعده مستثنی نیست.

یکی از مخاطبان عنوان موفق و پرطرفدار Bloodborne موفق به کشف یکی از المان‌هایی شد که از بازی‌ اصلی حذف شده بود. بازی Bloodborne در سال 2015 توسط From Software توسعه یافت و منتشر شد. From Software مسئولیت توسعه‌ی عناوین Dark Souls و Sekiro: Shadows Die Twice را داشته و در حال حاضر بازی Elden Ring را توسعه می‌دهد.

تقریبا هفت سال از انتشار بازی Bloodborne می‌گذرد، اما این بازی همچنان توسط مخاطبین زیادی تجربه‌ می‌شود و دلیل آن کیفیت مثال زدنی آن است، این بازی نه تنها یکی از بهترین بازی‌های انحصاری به شمار می‌رود بلکه می‌توان آن را یکی از بهترین‌ بازی‌های نسل هشتم دانست.

معمولا وقتی صحبت از محتوای حذف شده می‌شود ذهن اکثریت به سمت بازی‌هایی می‌رود که روند توسعه‌ی خود را به درستی نگذرانده‌اند، اما واقعیت این نیست، همه‌ی بازی‌ها محتوای حذف شده دارند، حتی عناوین ممتازی مانند Red Dead Redemption 2 محتوای حذف شده دارند و این اتفاق برای هر عنوانی رخ می‌دهد و دلایل مختلفی منجر به آن می‌شوند، برخی از ایده‌ها برای گیم‌پلی و بازی مناسب نیستند و برخی اوقات تیم توسعه دهنده منابع و زمان لازم برای عملی کردن بعضی از ایده‌ها را ندارد.

دلیل حذف شدن این انیمیشن مشخص نیست، اما این المان باید در بازی حضور پیدا می‌کرد یا حداقل باید در نسخه‌ی پلی‌استیشن ۵ و رایانه‌های شخصی اضافه شود.

منبع:گیمفا