نسخه کامپیوتر بازی Hardspace: Shipbreaker که توسط استودیو Blackbird Interactive در حال ساخت است، تابستان سال آینده شمسی به‌صورت دسترسی پیش از موعد در فروشگاه استیم قرار خواهد گرفت. حالا و طبق جدیدترین اخبار بازی، این استودیو و شرکت فوکوس هوم اینتراکتیو به‌عنوان ناشر بازی اعلام کرده‌اند که نسخه ایکس‌ باکس وان و پلی‌ استیشن 4 این اثر هم در دست ساخت قرار دارد. به این مناسبت تریلری جدید نیز از این بازی فضایی منتشر شده است که می‌توانید در این لینک مشاهده کنید.

در این بازی شما کنترل یک اوراق کننده کشتی‌های فضایی را برعهده دارید و باید به‌دنبال کشتی‌های بزرگی باشید که می‌توان از آن‌ها قطعات اوراقی را جدا کرد و در ازای پول فروخت تا بتوانید در نهایت بدهی‌های خود را پرداخت کنید. شما باید به‌دنبال قطعات مهم و باارزشی باشید که می‌توان آن‌ها را جدا کرد و به‌فروش رساند. با جلوتر رفتن در بازی می‌توانید ابزارهای خود را ارتقا دهید و حتی با شرکت‌های بزرگ‌تری کار کنید که پول بهتری در ازای اوراق کردن کشتی‌ها به شما پرداخت می‌کنند.

بازی Hardspace: Shipbreaker به‌عنوان نسخه‌ای جدید از بازی‌های شبیه ساز فضا و کارهای فیزیکی، یک محیط جدید و سندباکس را در اختیار بازیکن قرار می‌دهAد. استودیو Blackbird Interactive در حال کار کردن روی بازی Homeworld 3 نیز هست که هنوز اطلاعات زیادی در مورد آن منتشر نشده است.