در سال گذشته‌، استودیوی سوپر مسیو گیمز (Super Massive Games) و شرکت بندای نامکو (Bandai Namco) اولین قسمت از مجموعه‌ی The Dark Pictures را تحت عنوان The Dark Pictures: Man of Medan منتشر کردند. از جمله خصیصه‌های این بازی می‌توان به ارائه یک تجربه‌ی ترسناک هیجان‌انگیز و سیستم انتخاب شاخه‌ای اشاره کرد. مدتی پیش، قسمت دوم از این مجموعه تحت عنوان The Dark Pictures: Little Hope معرفی گردید. حال طبق برخی اطلاعات ارائه شده، احتمال دارد این بازی در ماه ژوئن ۲۰۲۰ منتشر شود.

بر اساس اطلاعاتی که توسط یک خرده‌فروشی آلمانی و همچنین برخی از کاربران وب‌سایت Reddit فاش شده، عنوان The Dark Pictures: Little Hope در تاریخ ۲۵ خرداد ۱۳۹۹ (۱۵ ژوئن ۲۰۲۰) عرضه خواهد شد. نسخه‌ی قبلی این بازی در ماه آگوست ۲۰۱۹ منتشر شده بود و طبق این اطلاعات، نسخه‌ی جدید اندکی زودتر از یک سال عرضه می‌شود. با این وجود، هنوز این تاریخ انتشار فاش شده به صورت رسمی تایید نشده است.

این بازی داستان ۴ دانشجو و استادشان را روایت می‌کند که در شهر متروکه‌ی Little Hope گرفتار شده‌اند و باید از دست کابوس‌هایی که از طریق مه آن‌ها را دنبال می‌کند، فرار کنند. این طور که به نظر می‌رسد که در قرن هفدهم میلادی، این شهر صحنه‌ی قتل عام جادوگران بوده است و شما شاهد برخی از این اتفاقات خواهید بود. این بازی قرار است در تابستان امسال برای پلتفرم‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

منبع: گیمفا