بنابر اطلاعات منتشر شده، به نظر می‌رسد که بخش داستانی بازی Call of Duty: Modern Warfare 3 Remastered در آینده عرضه خواهد شد و در این باره اطلاعات جدیدی منتشر شده است.

TheGamingRevolution که پیش‌تر اطلاعات مختلفی را در خصوص سری بازی‌های Call of Duty منتشر کرده بود، به‌تازگی در ویدئویی جدید جزئیات تازه‌ای را در مورد نسخه‌ی ریمستر یکی از عناوین این مجموعه ارائه داده است. طبق اطلاعات این منبع، بخش داستانی Call of Duty: Modern Warfare 3 Remastered در راه است و در تاریخی نامعلوم منتشر خواهد شد. همانند Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered، در این ریمستر نیز از همان موتور گرافیکی استفاده شده است و  تنها شامل بخش تک‌نفره‌ی خواهد بود. این منبع ادعا کرده است که این دو بازی برای عرضه در سال ۲۰۱۸ برنامه‌ریزی شده بودند، اما بروز برخی مشکلات موجب می‌شود تا انتشار آن‌ها به تعویق بیافتد. همچنین در ادامه اشاره می‌کند که بخش چندنفره‌ی بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered نیز آماده شده بود، اما سرانجام شرکت اکتیویژن (Activision) تصمیم گرفت تا تنها بخش داستانی این بازی را عرضه نماید.

TheGamingRevolution پیش‌بینی کرده است همانند Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered، بازی Call of Duty: Modern Warfare 3 Remastered نیز به مدت یک ماه در انحصار کنسول پلی‌استیشن ۴ خواهد بود. گفته می‌شود این توافق انحصاری زمانی صورت گرفته میان سونی و اکتیویژن، به سال ۲۰۱۶ بازمی‌گردد.

این منبع به تاریخ عرضه‌ی Call of Duty: Modern Warfare 3 Remastered اشاره‌ای نکرده است. ظاهراً از آنجا که Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered عملکرد خوبی را تاکنون داشته است، به نظر نمی‌رسد زمان عرضه‌ی ریمستر نسخه‌ی سوم Modern Warfare خیلی دور باشد.

البته TheGamingRevolution پیش‌تر نیز به عرضه‌ی ریمستر این بازی اشاره کرده بود. با توجه عدم تایید رسمی اکتیویژن، این اطلاعات منتشر شده در در قالب شایعه قرار می‌گیرند. نسخه‌ی اصلی بازی Call of Duty: Modern Warfare 3 در سال ۲۰۱۱ میلادی برای پلتفرم‌های اکس‌باکس ۳۶۰، پلی‌استیشن ۳ و رایانه‌های شخصی منتشر شد.