درست در حالی که انتظار می‌رفت فردا رویداد Double XP بازی World of Warcraft به پایان برسد، بلیزارد (Blizzard) مدت زمان این رویداد را تا تابستان تمدید کرد تا به درخواست بازی‌بازان پاسخ داده باشد.

این رویداد که Winds of Wisdom نام داشت، در ابتدا قرار بود که تا دوشنبه‌ی این هفته طول داشته باشد، اما به نظر می‌رسد استقبال بازی‌بازان از این رویداد و ابراز ناراحتی آن‌ها به خاطر اتمام رویداد، باعث شده تا بلیزارد این رویداد را تا عرضه‌ی بسته الحاقی Shadowlands تمدید کند. Winds of Wisdom قرار بود توسط رویداد Exalt in the Impressive Influence جایگزین شود و حالا هر دو رویداد در کنار هم فعال خواهند بود. Exalt in the Impressive Influence قرار است Reputation دریافتی به ازای انجام ماموریت‌ها را دو برابر کند.

پس اگر تا کنون قصد داشتید شخصیتی را برای بسته الحاقی Shadowlands ارتقا بدهید، الان زمان بسیار مناسبی است و دو ماه برای انجام این کار وقت دارید. با توجه به دو برابر بودن XP و Reputation در این زمان، رساندن یک شخصیت به سطح ۱۲۰ بسیار آسان خواهد بود. البته شاید هم صبر گزینه‌ی مناسبی باشد. چرا که Shadowlands حداکثر سطح یک شخصیت را به ۶۰ کاهش خواهد داد. همچنین سیستم جدیدی به نام Exile’s Reach، افزایش سطح شخصیت‌ها را بسیار سریع‌تر از قبل خواهد کرد.

همچنین با عرضه‌ی Shadowlands، دیگر نیاز نیست که برای افزایش سطح به همان مراحل قدیمی World of Warcraft بسنده کنید و می‌توانید بین تمام بسته‌های الحاقی قبلی، یکی را برای بازی انتخاب کنید و سطح شخصیت خود را از ۱۰ به ۵۰، سطحی که Shadowlands آغاز می‌شود، افزایش دهید. این پیشرفت بسیار خوبی برای World of Warcraft است، چرا که سال‌ها عرضه‌ی بسته الحاقی و خط داستان‌های متفاوت، این بازی را در حال حاضر به حالت آشفته‌ای در آورده است.

World of Warcraft هم اکنون برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس است.