هشت تیم از هفت بازی مختلف در  این رویداد حضور پیدا خواهند کرد؛ Fortnite ،League of Legends ،PlayerUnknown’s Battlegrounds ،Rainbow Six Siege ،Apex Legends ،Overwatch و Counter-Strike: GO لیست این هفت بازی هستند. تیم توسعه‌‌ دهنده‌ی Valorant نیز در قالب یک تیم در این تورنومنت حضور دارد.

این تورنومنت تا ۳ اردیبهشت ادامه دارد و قرار است تا شاهد مسابقات جذاب و متنوعی باشیم. چرا که این هشت تیم باید خود را با گیم‌پلی یک بازی جدید و منتشرنشده وفق دهند. البته بیشتر تیم‌ها از ژانر بازی‌های شوتر هستند و تنها استثنا League of Legends به حساب می‌آید که کار سخت‌تری نسبت به سایر رقبا خواهد داشت. بازی‌بازان شوتر‌های تاکتیکی مانند Rainbow Six Siege و Counter-Strike: GO نیز مزیتی نسبت به سایر رقبا دارند و قادر هستند تا سریعتر از بقیه گیم‌پلی این بازی را درک کنند.

بازی Valorant گزینه‌ای برای نشان دادن/ندادن خون در تنظیمات خود خواهد داشت تا شرایط مناسب‌تری برای ضبط بازی فراهم شود. استودیوی ریوت گیمز نیز به بازی‌بازان دستور داده است تا این گزینه را فعال کنند.

بازی Valorant هم‌اکنون در فاز بتای محدود قرار دارد و اگر شما قصد دارید تا به تجربه‌ی این بتا بپردازید، باید استریم‌های این عنوان را در Twitch تماشا کنید. بازی Valorant در تابستان آینده برروی رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. تاریخ عرضه‌ی دقیق این عنوان هنوز اطلاع‌رسانی نشده است