استودیو‌ی اینفینیتی وارد (Infinity Ward) یک گزارش طولانی را به اشتراک گذاشت و در مورد به‌روزرسانی‌های مختلفی که برای عنوان Call of Duty: Modern Warfare عرضه خواهند شد، اطلاعاتی ارائه داد که نخستین نکته‌ی قابل‌توجه افزوده شدن حالت جدید به بخش چندنفره‌ی این بازی است. با شروع این هفته، بازی‌بازان می‌توانند Cabin Fever moshpit را که یک حالت ۱۲ نفره محسوب می‌شود در نقشه‌های جدیدی مانند Hackney Yard Hideout ،Rust ،Shipment و Shoot House تجربه کنند. طبق گفته‌ی اینفینیتی وارد این حالت جدید از ترکیب deathmatch و حالت‌های ماموریت-محور بازی تشکیل می‌شود.

همچنین بازی Call of Duty: Modern Warfare میزبان بازگشت حالت چندنفره‌ی Cranked و معرفی مسابقات جدیدی تحت عنوان Gunfight Trios Tournements است. Cranked شباهت‌هایی به سبک deathmatch دارد و برای اولین بار در سال ۲۰۱۳ در عنوان Call of Duty: Ghosts معرفی شد. در این بخش بازی‌بازان باید به سرعت و پشت سر هم حریفان خود را از پای درآورند. با کشتن هر حریف فرصت اندک بازی‌بازان تمدید خواهد شد تا جایی که این فرصت به اتمام رسد. همچنین در مسابقات Gunfight Trios تیم‌های سه‌نفری با یکدیگر به رقابت می‌پردازند تا تیم برنده از میان ۱۶ تیم مسابقه‌دهنده انتخاب شود.

در بخش Warzone بازی‌بازان می‌توانند در تیم‌های چهارنفره، سه‌نفره یا تکی به تجربه‌ی این بخش بتل‌رویال بپردازند. تیم سه‌نفره پس از اینکه هفته‌ی گذشته تیم‌ چهارنفره‌ی این بازی معرفی شد، غیرفعال شده بود و قرار است مجددا به بازی بازگردد. همچنین حالت Plunder این بازی نیز می‌تواند میزبان تیم‌های سه‌نفره‌ی بازی باشد.

دراخبار دیگری عنوان شده‌ است که اینفینیتی وارد احتمال دارد یک حالت محبوب دیگر از بخش‌چندنفره‌ی Call of Duty Modern Warfare 3 را در کنار Cranked بازگرداند.