بازی Fortnite به برگزاری رویداد‌های متنوع مشهور است؛ از رویداد Star Wars The Rise of Skywalker که کراس اوری بین این بازی و مجموعه‌ی جنگ ستارگان به حساب می‌آید گرفته تا رویداد Love and War که اولین رویداد بزرگ این بازی در سال ۲۰۲۰ محسوب می‌شود.  

این اواخر، اپیک گیمز در اقدامی جدید رویدادی از این بازی را در خارج آن و از طریق اپلیکیشن تماس تصویری خود آغاز کرد. رویدادی که پاداشی جهانی را برای تمامی بازی‌بازان به ارمغان آورد. اکنون نیز این کمپانی به سراغ خواننده‌ی مشهور، Travis Scott رفته است تا رویدادی با محوریت او برگزار کند.

این رویداد با پیکره‌ای غول‌پیکر از Travis Scott در حالی که آهنگ‌های به‌یادماندنی خود را اجرا می‌کرد، آغاز شد. آهنگ‌هایی که رفته رفته عجیب‌تر و هیجان‌انگیزتر شدند و با گذشت مدت زمانی از این کنسرت، محیط بازی نیز دچار تغییراتی شد. رعد و برق به طوفان همیشگی این بازی اضافه شد و آسمان حالتی کهکشانی به خود گرفت.

این کنسرت درون بازی رکورد جدیدی را از بازیکنان آنلاین بازی Fortnite به ثبت رساند. کمپانی اپیک گیمز اعلام کرد که بیش از ۱۲٫۳ میلیون بازی‌باز به این کنسرت ملحق شده‌اند. پیش از این نیز شاهد برگزاری رویدادی از بازی فورتنایت با محوریت یک آهنگساز یعنی Marshmello بودیم که رویداد مذکور نیز بازی‌بازان زیادی را به این بازی جذب کرد. بنابراین، شاید باز هم شاهد برگزاری چنین رویداد‌هایی در بازی Fortnite باشیم.