در رویداد ویژه‌ی Battle Armor بازی Apex Legends، بازیکنان در طول مسابقات بازی تنها حق استفاده از یک نوع آرمور (زره) را خواهند داشت.

جدیدترین رویداد ویژه و مدت‌دار بازی Apex Legends، بتل آرمور (Battle Armor) نام داشته و از تاریخ ۲۸ آوریل ۲۰۲۰ (نهم اردیبهشت ماه) کار خود را آغاز خواهد کرد. نحوه کارکرد آن نیز به این ترتیب است که در فواصل سه یا چهار روزه، بازیکنان تنها حق استفاده از یک نوع آرمور را در مسابقات بازی خواهند داشت. شما با به همراه داشتن یک P2020 و آرمور مربوطه وارد مسابقه شده و سایر زره‌های بازی نیز از فهرست لوت‌ها خارج خواهد شد. البته لوت‌ها، شیلدها و باتری‌های انرژی همچنان در بازی قابل دسترس خواهند بود فقط نمی‌توان از آن‌ها برای آرمورها استفاده کرد.

رویداد ویژه Battle Armor در محدوده World’s Edge نقشه بازی برگزار شده و تا آستانه آغاز فصل پنجم بازی ادامه خواهد داشت. فصل ۵ رقابت‌های Apex Legends در تاریخ ۱۲ می آغاز خواهد شد. Battle Armor

در ادامه به نحوه زمانبندی برنامه‌های این رویداد اشاره شده است:

سه شنبه، ۲۸ آپریل (۹ اردیبهشت): رأس ساعت ۲۱:۳۰ به وقت ایران تا شنبه ۲ می (۱۳ اردیبهشت): همین ساعت

  • آرمور Level 1 (سفید)

شنبه ۲ می (۱۳ اردیبهشت): رأس ساعت ۲۱:۳۱ به وقت ایران تا چهارشنبه ۶ می (۱۷ اردیبهشت): همین ساعت

  • آرمور Level 2 (آبی)

چهارشنبه ۶ می (۱۷ اردیبهشت): رأس ساعت ۲۱:۳۱ به وقت ایران تا شنبه ۹ می (۲۰ اردیبهشت): همین ساعت

  • آرمور Level 3 (بنفش)

شنبه ۹ می (۲۰ اردیبهشت): رأس ساعت ۲۱:۳۱ به وقت ایران تا سه شنبه ۱۲ می (۲۳ اردیبهشت): همین ساعت

  • Evo Armor  
  • پریسپاون علاوه بر این موارد، برای افرادی که در جمع پنج بازیکن نهایی باقی مانده قرار می‌گیرند، Level XP  دوبرابر را در نظر گرفته است. این امتیاز برای تمامی مودهای بازی در طول مدت زمان برقراری این رویداد ویژه اعمال خواهد شد. توسعه دهندگان این بازی اخیراً اعلام کردند که فصل چهارم بازی Apex Legends تا یک هفته دیگر تمدید شده است.