در همین راستا وب‌سایت US Gamer مصاحبه‌ای با اونو ترتیب داده و از وی پرسیده است که آیا هرگز چنین اتفاقی خواهد افتاد؟ اونو در جواب این‌طور پاسخ داد:

از زمان عرضه‌ی نینتندو سوییچ ما بازی‌های Street Fighter 30th Anniversary Collection و Ultra Street Fighter II را برروی آن منتشر کرده‌ایم. این دو عنوان از لحاظ تجاری موفق بوده‌اند. ما می‌بینیم که رقبای زیادی مانند Super Smash Bros برروی این پلتفرم وجود دارند و بازی‌بازان نینتندو سوییچ نیز از تجربه‌ی آن‌ها لذت می‌برند. اگر فرصت قانع‌کننده‌ای برای ما به‌وجود بیاید، باری دیگر سوییچ را در نظر خواهیم گرفت. دررابطه با Street Fighter 5 اما در حال حاضر این بازی در انحصار پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی است. با این وجود همان‌طور که بالاتر اشاره کردم، ما نینتندو سوییچ را به عنوان پلتفرمی حائز اهمیت برای تمام انواع بازی‌های ویدئویی نگاه می‌کنیم.

بنابراین احتمال عرضه‌ی بازی‌های بیشتری از سری Street Fighter برروی کنسول محبوب شرکت نینتندو وجود دارد اما به‌شرطی که سازندگان دلیل موجهی برای این کار داشته باشند؛ فراموش نکنید که سال گذشته یوشیناری اونو در حساب توییتر خود گفته بود که هواداران نینتندو سوییچ برای تحقق این خواسته باید به‌جای کپکام (Capcom)، نینتندو را متقاعد کنند.