به نظر می‌رسد که دو بازی Dark Souls Remastered و Dying Light نیز بازی‌های رایگان ماه می سرویس PS Plus هستند و بازی‌بازان کنسول پلی‌استیشن ۴ می‌توانند ساعت‌های بیشتری را مشغول به بازی کردن در خانه بشوند.

بازی Dying Light یکی از محبوب‌ترین و موفق‌ترین بازی‌های سبک اکشن داستانی و بقا است که شما را در نقش یک پارکور کار در جهانی آخرالزمانی و پر از زامبی و هیولا‌های تغییر شکل یافته قرار می‌دهد. شما می‌توانید در جهان باز این بازی، از بسیاری از ساختمان‌ها و بناها بالا بروید و خودتان را به محل ماموریت برسانید. همچنین اسلحه‌های سرد و گرم مختلفی برای شما در نظر گرفته شده است تا بتوانید در مسیر خود زامبی‌های بخت برگشته را سلاخی کنید. در کنار این عنوان، بازی Dark Souls Remastered نیز در دسترس شما قرار خواهد گرفت که اولین نسخه از سری محبوب سولز و پایه‌گذار سبک Souls-Like است. البته در این نسخه، همانطور که از اسمش پیدا است، بافت‌ها و گرافیک بصری بازی پیشرفت زیادی کرده است و تمام بسته‌های الحاقی نیز در آن موجود خواهند بود.

مانند همیشه باید اشاره کنم که این خبر در حال حاضر در حد شایعه است و تا اعلام رسمی نمی‌توانیم نظر قطعی بدهیم. اما اگر یادتان باشد، اطلاعاتی که از دو بازی ماه آوریل منتشر شد، کاملا درست بودند و می‌توان انتظار داشت که در ماه پیشرو نیز، دو بازی Dark Souls Remastered و Dying Light در دسترس کاربران PS Plus قرار بگیرند.