طبق گزارش منتشر شده، این بسته‌ الحاقی در تاریخ ۶ خرداد ۱۳۹۹ (۲۶ مه ۲۰۲۰) برروی پلتفرم‌ رایانه‌های شخصی و در تاریخ ۲۰ خرداد ۱۳۹۹ (۹ ژوئن ۲۰۲۰) برروی پلتفرم اکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد. چندی پیش تاریخ عرضه‌ی این بسته‌ الحاقی به علت بحران ناشی از ویروس کرونا به تاخیر افتاده بود.

این اعلامیه توسط کارگردان این بازی آقای مت فیرور (Matt Firor) منتشر شد و در آن نیز ذکر کرد که تعداد بازی‌بازان فعال این عنوان به بیشترین حد خود از زمان انتشارش رسیده‌اند.

آقای مت فیرور اعلام داشت:


به مانند همیشه امیدوارم حال تمام شما مخاطبان خوب باشد. اکنون در برهه‌ی چالش‌برانگیزی قرار داریم و امیدوارم همه‌ی شما در کنار خانواده‌هایتان در سلامت به سر ببرید. همه ما در استودیو‌ی زنیمکس ال-آنلاین نیز برای مراقبت از خود و خانواده‌هایمان همین کار را انجام داده و به دورکاری از خانه‌هایمان مشغول هستیم. ما برای برگشتن به میزان فعالیت سابق خود به زمان بسیار زیادی نیاز داریم اما با این وجود سخت در حال تلاش هستیم تا به بهترین اهداف خود برسیم.

با وجود چالش‌های فراوان ما تلاش کردیم که عرضه‌ی بسته‌ الحاقی Greymoor تنها یک هفته با تاخیر مواجه شود و در این کار موفق بودیم.

همانطور که احتمالاً می‌دانید تعداد بازی‌بازان فعال عنوان The Elder Scrolls Online به بیشترین تعداد خود از زمان انتشارش در سال ۲۰۱۵ رسیده است. ما بسیار مفتخریم که بازی The Elder Scrolls Online می‌تواند در این شرایط بحرانی و ماندن در خانه‌ها پذیرای بسیاری از بازی‌بازان باشد. با وجود اینکه بسیاری از سرور‌های ما تحت فشار فراوان قرار گرفته‌اند اما خوشبختانه در اجرای بازی‌ و سایر موارد هیچ مشکلی گزارش نشده است. ما اخیرا به ظرفیت سرورهای خود افزوده‌ایم تا از هرگونه مشکل احتمالی جلوگیری شود.


عنوان The Elder Scrolls Online در حال حاضر برروی کنسول‌های اکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم‌ رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. همچنین شما می‌توانید نقد و بررسی بازی The Elder Scrolls Online را تحت عنوان “یک ماجراجویی تمام نشدنی” مشاهده نمایید.