این بازی از امروز و به صورت منطقه به منطقه در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت. به گفته‌ی تیم سازنده، این عنوان حداکثر تا تاریخ ۱۱ اردیبهشت ماه سال جاری (۳۰ آوریل سال ۲۰۲۰ میلادی) در دسترس اکثر مناطق قرار خواهد گرفت. براساس اطلاعات منتشر شده، تیم سازنده قصد دارد محتوای بسیار زیادی را به نسخه‌ی نهایی این عنوان اضافه کند.

در کنار ۱۱ قهرمان، یک مجموعه‌ی کارت جدید با عنوان Rising Tides، بیش از ۱۲۰ کارت، تعداد زیادی Emote و بسیاری موارد دیگر به بازی اضافه خواهند شد. تیم سازنده در کنار گسترش مناطق موجود یک منطقه‌ی جدید به نام Bilgewater را نیز در اختیار کاربران بازی Legends of Runeterra قرار داده است. علاوه بر این، استودیوی رایت گیمز اعلام کرده است که پیشرفت‌های کاربرانی که در نسخه‌ی بتای بازی شرکت کرده بودند به نسخه‌ی نهایی منتقل خواهد شد.

کسانی که در ۷ روز نخست انتشار بازی وارد حساب کاربری خود شوند، پاداش‌های مختلفی شامل کارت‌ها و بسیاری موارد دیگر را دریافت خواهند کرد. با این حال، اگر شما به هر دلیل پاداش‌های یا شده را از دست بدهید، جای نگرانی وجود نخواهد داشت. بازی Legends of Runeterra به صورت روزانه ماموریت‌های و چالش‌های مختلفی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد که با کامل کردن آن‌ها پاداش‌های مختلفی از جمله کارت‌های موجود در بازی به آن‌ها اهدا خواهد شد.