بازی Dread Nautical چند روز پیش عرضه شد و حالا نقدها و نمرات اولیه‌ی آن منتشر شده است. در ادامه با ما همراه باشید تا مروری بر آن‌ها داشته باشیم.

بازی Dread Nautical یک عنوان نقش‌آفرینی نوبتی است که در آن شما باید در یک کشتی تسخیرشده دیگر بازماندگان را پیدا کنی و با مدیریت منابع و از بین بردن دشمن‌ها، از آنجا نجات پیدا کنید.

                                                         PlayStation LifeStyle 8.5/10


تجربه‌ی این بازی بسیار برای من جذاب بوده است. حتی زمانی که دارم به باس‌فایت‌های فحش می‌دهم، بازی آن‌قدر جذابیت دارد که باعث شود بیشتر بازی کنم. فضای آن به‌طرز زیبایی سادیستی و اعتیادآور است. البته تعدادی مشکل هم هستند که من را آزار دهند. مثل زمانی که علامت‌های نقشه گم‌وگور می‌شوند و باید پیدایشان کنم یا زمانی که با شخصیت سومم به اتاقی حمله می‌کنم و دیگر شخصیتم که کیت سلامتی دارد، بیرون اتاق گیر می‌کند. اما این‌ها مانع لذت من از هرلحظه‌ی این بازی نمی‌شوند.


                                                           Gamers’ Temple 8/10


بازی Dread Nautical با محیط ترسناک و سختی گیم‌پلی نوبتی‌اش شما را در خودش فرومی‌برد. شخصیت‌های رنگارنگ فراوان و ارزش تکرار بالا نمی‌گذارند شما راحت این کشتی را ترک کنید.


                                                           PlayStation Country 8/10


بازی Dread Nautical یک بازی تاکتیکی خیلی عالی با عناصر لاوکرفتی است.


                                                                      Screen Rant 6/10


این بازی یک تجربه‌ی درگیرکننده و سخت در سبک تاکتیکال دارد اما فضای ترسناک دریایی آن با گرافیک بسیار ضعیفش نابود شده است.


 

                                              میانگین نمرات بازی در وب‌سایت متاکریتیک