به تازگی استودیوی کدمسترز (Codemasters) اولین تریلر از گیم‌پلی عنوان F1 2020 را منتشر کرد. در این تریلر به پیست Zandvoort پرداخته می‌شود که یکی از دو پیست جدیدی است که به بازی F1 2020 اضافه خواهد شد. پیست Zandvoort برای اولین بار از سال ۱۹۸۵ به سری F1 می‌آید.

پیست Zandvoort یک مسیر مسابقه‌ی کلاسیک خواهد بود که در میان تپه‌های ساحلی North Holland واقع شده است. جهت آماده‌سازی آن برای بازگشت به سری F1، طراحی مجددی از محیط اطراف آن و کناره‌های پیست صورت گرفته تا برای لذت بردن از مسابقات هیجان‌انگیز کاملا آماده باشد. همچنین طراحی این پیست دارای منحنی‌های پیچ منحصر به فردی خواهد بود که در میان پیست‌های سری F1 مشابهی ندارد. پیچ پایانی این پیست زاویه‌ای ۱۸ درجه خواهد داشت تا به رانندگان اجازه دهد پشت سر رقیبان قرار بگیرند و برای یک سبقت عالی در مقابل دیدگان هوادارنشان آماده شوند.

لی ماتر (Lee Mather) کارگردان سری بازی‌های F1 استودیوی کدمسترز در این باره می‌گوید:


تیم توسعه‌دهنده در بازآفرینی هر جنبه‌ای از این پیست کار فوق‌العاده‌ای انجام داده است. پیچ آخر پیست تغییراتی به خود دیده تا بازی‌بازان از تغییرات آن راضی شوند. پیست Zandvoort بسیار تنوع دارد و دارای تفاوت‌های تاکتیکالی از قبیل ارتفاع‌ متغیر، نقاط کور، محل‌های کاهش سرعت و زوایای پیچ‌ها خواهد بود. این پیست با داشتن این قابلیت‌ها لحظه‌ای به بازی‌بازان اجازه نخواهد داد تا به استراحت بپردازند.


عنوان F1 2020 در تاریخ ۱۰ ژوئیه ۲۰۲۰  (۲۰ تیر ۱۳۹۹) برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و سرویس گوگل استدیا منتشر خواهد شد.