همان‌طور که اطلاع دارید، قسمت جدید از برنامه‌ی Inside Xbox در تاریخ ۱۸ اردیبهشت (۷ می) برگزار خواهد شد که در آن قرار است گیم‌پلی برخی از عناوین ترد پارتی نمایش داده شوند. در همین راستا، به‌تازگی مایکروسافت تایید کرده است که عناوین انحصاری استودیوهای اکس‌باکس (Xbox Game Studios) در ماه جولای نمایش داده خواهند شد.

بخشی از بیانیه‌ی مایکروسافت:


ما در ماه جولای برخی از عناوین جدید استودیوهای بازی‌سازی اکس‌باکس را نمایش خواهیم داد. تعدادی از استودیوهای ما مشتاقانه منتظر نمایش گیم‌پلی عناوین جدید خود هستند. همچنین اطلاعاتی از آماده شدن تیم‌های ما برای بازی ساختن عناوین کنسول اکس‌باکس سری ایکس ارائه می‌شود. ما نمی‌توانیم بیش از این برای نشان دادن آنچه که تیم‌های ما برروی آن کار می‌کنند، صبر کنیم.


مایکروسافت از برنامه‌ای تحت عنوان Xbox 20/20 رونمایی کرد. در این برنامه که قرار است به صورت ماهانه برگزار شود، اطلاعاتی از برنامه‌های ویژه‌ی اکس‌باکس را ارائه خواهد داد. این برنامه شامل معرفی عناوین جدید برای سرویس Xbox Game Pass، پروژه‌ی xCloud، عناوین استودیوهای بازی‌‌سازی اکس‌باکس و اطلاعاتی از کنسول اکس‌باکس سری اکس خواهد بود.

همچنین مایکروسافت تایید کرد که همچنان هدف آن‌ها این است که کنسول اکس‌باکس سری اکس و بازی Halo Infinite را در تعطیلات سال ۲۰۲۰ عرضه نماید. در ادامه‌ی این بیانیه آمده است که ۱۵ استودیوی زیرمجموعه‌ی مایکروسافت، به سختی در حال کار برروی بازی‌های نسل بعدی هستند. همچنین تایید شد که پروژه‌ی xCloud در اواخر سال جاری به صورت رسمی عرضه خواهد شد. به طور کلی به‌نظر می‌رسد که مایکروسافت و استودیوهای اکس‌باکس برنامه‌ی بسیار شلوغی را تا انتهای سال جاری میلادی دارند.

نظر شما در این خصوص چیست؟ به نظر شما در رویداد ماه جولای از چه عناوینی رونمایی خواهد شد؟