این اولین باری نیست که این دختر لجباز از خانه فرار می‌کند و پدر او از این موضوع بسیار ناراحت و غمگین است. او مجبور خواهد شد در اعماق جنگلی نفرین شده به دنبال او بگردد، در حالی که پیش از این به خود قول داده بود که هرگز به این مکان وارد نشود؛ چرا که اتفاقات ناخوشایندی را در این جا تجربه کرده است.
در دل این جنگل راز‌های ترسناک زیادی دفن شده‌اند که مجبور خواهید شد با آن‌ها روبه‌رو شوید. نیروهایی اهریمنی شما را محاصره خواهند کرد و باید از مهارت و تفکر خود برای فرار یا مقابله با آن‌ها بهره ببرید.
برخی از این دشمنان شبیه به کابوس‌هایی هستند که در گذشته تجربه کرده‌اید. پس از خود شما سرچشمه می‌گیرند و شما قادر نخواهید بود تا به مقابله با آن‌ها بپردازید. در حالی که این بازی دارای دشمنان ترسناکی خواهد بود اما همیشه این دشمنان خارجی نیستند که شما را از پای در می‌آورند. با جستجو در جنگل و کشف راز‌های آن علت فرار‌های مکرر دخترتان به این مکان نفرین شده را کشف می‌کنید.

عنوان Someday You’ll Return دیروز برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه شد. سازندگان این بازی قصد دارند تا این بازی را برروی کنسول‌های پلی‌اسیتشن ۴ و اکس‌باکس وان نیز منتشر کنند.