سه عنوان جدیدی که قرار است این ماه به مجموعه‌ی Playstation Now برروی پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی اضافه شوند، توسط سونی رونمایی شده‌اند و حقیقتا هیچ کدام شما را ناامید نخواهد کرد. همانطور که می‌دانید، Playstation Now سرویس استریم و دانلود اشتراکی بازی‌های است که به شما اجازه‌ی دسترسی به بیش از ۸۰۰ بازی را می‌دهد. دانلود بازی‌های پلی‌استیشن ۴ ممکن است، اما برروی سایر پلتفرم‌ها باید بازی‌ها را استریم کنید.

حال خبر رسیده است که این ماه قرار است شاهد اضافه شدن Rainbow Six: Siege، یکی از بهترین شوترهای چندنفره‌ی این نسل، در کنار The Evil Within 2 باشیم. این بازی که در سبک وحشت بقا ساخته شده است، توسط شینجی میکامی (Shinji Mikami)، کارگردان Resident Evil 4، ساخته شده است و توانسته نقدها مثبت بسیار بیشتری از از نسخه‌ی اول خود دریافت کند.

سومین بازی هم Get Even، یک بازی در سبک وحشت روان ‌شناسانه است که توسط باندی نامکو (Bandai Namco) منتشر شده است. این سه بازی قطعا Playstation Now را در موقعیت خوبی برای رقابت با Xbox Game Pass قرار می‌دهند که توانسته به یکی از جذابیت‌های اصلی پلتفرم‌های مایکروسافت تبدیل شود. Playstation Now در ابتدا کار خود را به عنوان یک سرویس صرفا استریم آغاز کرد، اما بعدتر قابلیت دانلود بازی‌های پلی‌استیشن ۴ هم به آن اضافه شد.

لازم به ذکر است که Rainbow Six: Siege در تاریخ ۲ نوامبر ۲۰۲۰ (دوشنبه، ۱۲ آبان ۱۳۹۹) سرویس Playstation Now را ترک می‌کند.