در جریان رویداد Xbox 20/20، شرکت بندای نامکو (Bandai Namco) از بازی جدیدی به نام Scarlet Nexus برای کنسول اکس‌باکس سری اکس و اکس‌باکس وان رونمایی کرد. حال طبق اعلام این شرکت مشخص است که این بازی برروی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵ و رایانه‌های شخصی نیز عرضه خواهد شد.

بازی Scarlet Nexus عنوانی در سبک اکشن نقش‌آفرینی است که توسط یکی از استودیوهای بااستعداد بندای نامکو و اعضای سابق بازی محبوب و شناخته‌ شده‌ی Tales of Vespaeria ساخته می‌شود و به خوبی از سال‌ها تجربه‌ی ساخت بازی‌ها و همچنین خلاقیت به وجود آمده به واسطه‌ی قدرت بالای کنسول‌های نسل بعد بهره می‌برد.

داستان این بازی در آینده‌ روایت می‌شود؛ جایی که انسان‌ها از قدرت‌های ذهنی ویژه‌ای برخوردارند. از آن زمان، تمام افراد بااستعداد در زمینه‌ی استفاده از قدرت‌های ماورایی کشف و به استخدام نیروی Other Suppression Force، آخرین خط دفاعی نوع بشر، درآمده‌اند.

در این بازی، بازی‌بازان در نقش یویتو سومیراگی (Yuito Sumeragi)،  که عضو نیروی OSF است، قرارخواهند گرفت. و تلاش دارید به تقلید از کسی که شما را در کودکی نجات داده است، به یک نیروی ارشد این گروه تبدیل شوید. شما باید با استفاده از نیروهای خود به گشت و گذار در شهر New Himuka پرداخته و از رازهای آن پرده بردارید.

Scarlet Nexus در تاریخی نامشخص برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، اکس‌باکس وان، اکس‌باکس سری اکس عرضه خواهد شد. همچنین تایید شده است که نسخه‌های اکس‌باکس سری اکس و اکس‌باکس وان این بازی از قابلیت Smart Delivery پشتیبانی می‌کنند. برای اطلاعات بیشتر و مشاهده‌ی تریلر معرفی این بازی می‌توانید به این لینک مراجعه کنید.