به‌تازگی وب‌سایت فرانسوی Actugaming اطلاعات جدیدی را در خصوص ریمستر ریمستر بازی Diablo II به‌دست آورده است. طبق گزارش این وب‌سایت، ریمستر این بازی Diablo II Resurrected نام دارد. این نسخه توسط استودیوی ویکاریوس ویژنز (Vicarious Visions)، که سابقه‌ی کار برروی بازی Crash Bandicoot N.Sane Trilogy را دارد، در دست ساخت است.

به گفته‌ی این منبع، بازی Diablo II Resurrected ممکن است در جریان رویداد Summer Game Fest معرفی شود. تاکنون زمان معرفی این بازی و پلتفرم‌های مقصد آن مشخص نشده‌اند. انتظار می‌رود این ریمستر در سه‌ماهه‌ی چهارم سال جاری میلادی منتشر شود.

با وجود آنکه منبع Actugaming پیش‌تر اطلاعات درستی را در مورد معرفی دو بازی Diablo IV و Overwatch 2 پیش از برگزاری رویداد BlizzCon 2019 منتشر کرده بود، اما با این حال، با توجه به عدم تایید رسمی شرکت بلیزارد (Blizzard)، اطلاعات منتشر شده در خصوص ریمستر Diablo II در قالب شایعه قرار می‌گیرد. بلیزارد در حال حاضر برروی توسعه‌ی بازی Diablo IV کار می‌کند.

پیش‌تر و در ماه نوامبر ۲۰۱۹ میلادی، خالقان اصلی بازی Diablo II تایید کردند که احتمال ساخت ریمستر این بازی بعید به‌نظر می‌رسد، زیرا به نظر آن‌ها تمام ویژگی‌های اصلی از بین رفته‌اند و همه‌ی بخش‌ها باید از نو طراحی و ساخته شوند. با توجه به گزارش منتشر شده احتمالاً استودیوی ویکاریوس ویژنز در حال توسعه‌ی ریمستر این بازی است. انتظار می‌رود در هفته‌های آینده خبرها و اطلاعات بیشتری در خصوص این ریمستر منتشر شود. نسخه‌ی اصلی بازی Diablo II در سال ۲۰۰۰ میلادی برای رایانه‌های شخصی عرضه شد.