بازی Cygni: All Guns Blazing در سال ۲۰۲۱ برای پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. به گفته‌ی استودیوی کیل‌ورکس، این بازی به احتمال بسیار زیاد مدتی پس از انتشار برروی رایانه‌های شخصی، در دسترس کاربران کنسول‌ها نیز قرار خواهد گرفت. اگرچه احتمال عرضه‌ی این بازی برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۵ و اکس‌باکس سری اکس نیز وجود دارد ولی تیم سازنده هنوز انتشار این بازی برروی کنسول‌های نسل بعد را به صورت رسمی تایید نکرده است.

در صفحه‌ی رسمی این بازی در فروشگاه استیم آمده است:


گرافیک خیره‌کننده، صداگذاری فوق‌العاده و اکشن بی‌نظیر بازی Cygni: All Guns Blazing را به پرچمدار عناوین سبک Shoot ’em Up در نسل بعد تبدیل خواهد کرد.

شما با کم‌ترین مهمات در مقابل تعداد بی‌شماری از دشمنان قرار گرفته و باید برای بقا در این جهنم مبارزه کنید. تصمیم انتقال انرژی به زره و یا سلاح با شما بوده و باید به مبارزه با گروه‌های بی‌شمار دشمنان زمینی و هوایی بپردازید. سفینه‌ی خود را با برداشتن وسایل مختلف ارتقا داده و با باس‌های عظیم روبه‌رو شوید. هر کاری که لازم است را برای بقای خود انجام دهید.

بازی Cygni چشم، گوش و ذهن شما را هدف قرار می‌دهد تا بتواند تجربه‌ای هیجان‌انگیز و نفس‌گیر را به شما ارائه کند. بازی Cygni قصد ندارد سبک Shoot ’em Up را دوباره طراحی کند و تنها تلاش دارد این سبک را ارتقا داده و تجربه‌ای درخور نسل بعد را در اختیار شما قرار دهد.

نیروی سیاره‌ی زمین که برروی سیاره‌ی فراموش شده‌ی Cygni مستقر هستند، با حمله‌ی یک گروه از فضاییان قدرتمند غافل‌گیر می‌شوند. به عنوان یکی از آخرین خلبانان بازمانده در نیروی هوایی، شما آخرین خط دفاعی در مقابل این گروه بی‌رحم هستید.

ویژگی‌های کلیدی

  • با بهره گرفتن از ویژگی‌های بصری، انیمیشن‌ها و افکت‌های نسل بعد، بازی Cygni: All Guns Blazing سطح جدیدی از بازی سبک Shoot ’em Up را به ثبت خواهد رساند.
  • به عنوان خلبانی تنها، با گروه‌های بی‌انتها از دشمنان زمینی و هوایی مبارزه کنید.
  • در طول پرواز، انتخاب استفاده از انرژی برای زره (حالت دفاعی) و یا سلاح (حالت تهاجمی) با شما خواهد بود.
  • انرژی لازم را جمع‌آوری کرده و قدرت سفینه‌ی فضایی خود را افزایش داده و انرژی لازم برای سلاح‌های مختلف از بمب‌های عظیم گرفته تا بمب‌های خوشه‌ای را تامین کنید.
  • در مبارزات خیره‌کننده به مقابله با باس‌های عظیم‌الجثه بپردازید.