در حقیقت خبر منتشر شده از سوی آن‌ها بسیاری از طرفداران را نااُمید کرده است. توییت جدید وارنر برادرز مونترال ماه‌ها سکوت را شکست اما باز هم اطلاعات جدیدی برای ارائه نداشت. این استودیو در توییتر پست جدیدی منتشر کرد که به طور کلی منظور آن این است که در حال حاضر اطلاعات تازه‌ای برای به اشتراک‌گذاری وجود ندارد و به نظر نمی‌رسد به این زودی‌ها رونمایی از پروژه‌ آن‌ها رخ دهد. به طور دقیق‌تر در توییت مذکور آمده است:

از اشتیاق شما برای پروژه بعدی بسیار متشکریم. در حال حاضر این کانال استودیوی ما را به نمایش می‌گذارد، این که تیم ما تشکیل شده از چه کسانی است و  چرا بازی‌ها را دوست داریم. منتظر اطلاعات بیشتر باشید.

همان‌طور که مشاهده می‌کنید، توییت آن‌ها معنایی ندارد و به نظر می‌رسد تا رونمایی از پروژه‌ی آن‌ها مدت زمان زیادی باقی مانده باشد.

پروژه‌ی در دست ساخت وارنر براس مونترال به طور رسمی نام، تاریخ عرضه یا پلتفرم مقصدی ندارد اما شایعات به میان نسلی بودن آن اشاره می‌کنند. از طرفی احتمالاََ تیم سازنده در سال گذشته نام بازی و کامیکی که از آن اقتباس خواهد کرد را با بازی‌بازان به اشتراک گذاشته است، آن‌ها تصاویری منتشر کردند که به مجموعه کامیک‌های Court of Owls اشاره دارد.