همان‌طور که انتظار می‌رفت، پس از پرداختن به پیش زمینه‌ی داستانی Aftermath، حالا نوبت نمایش سبک مبارزه‌ی شخصیت‌های Sheeva  ،Fujin و Robocop است. البته پیش از تماشای تریلر، پیشنهاد می‌کنیم به بخشی از توضیحات ارائه شده توسط ناشر بازی نگاهی بیاندازید:

Fujin – این خدای نامیرا از شمشیر و crossbow  در مبارزه استفاده می‌کند و با تسلط برروی قدرت بسیار زیاد باد، علاوه بر سلاح‌ها و حرکات خود، حرکات دشمنان را نیز می‌تواند کنترل کند.

Sheeva –  این مبارز سنگین وزن از تکنیک‌های مختلفی برای گرفتن و پرتاب کردن دشمنان استفاده می‌کند و همچنین با بهره بردن از سپر وفادار خود و حرکت teleport stomp، ترس را در دل هر کسی که جرئت رویارویی با وی را داشته باشد، قرار می‌دهد.

RoboCop – این شخصیت برای اولین حضور خود در Mortal Kombat ارتقا‌هایی را دریافت کرده و حالا به سلا‌ح‌هایی مختلفی از جمله سلاح Auto 9 خود مجهز شده است. او همچنین از یک flamethrower ،سپر و یک توپ جنگی که برروی شانه‌هایش قرار گرفته است و می‌تواند مهمات مختلفی را برروی آن قرار دهد، استفاده می‌کند. برای طراحی شخصیت RoboCop در Mortal Kombat 11: Aftermath از ظاهر و صدای پیتر ولر (Peter Weller) – شخصی که نقش این شخصیت را در فیلم اصلی RoboCop و دنباله‌ی آن یعنی RoboCop 2 ایفا کرده بود – استفاده شده‌ است.

در نهایت باید اشاره کنیم که بسته‌ی گسترش دهنده‌ی Mortal Kombat 11: Aftermath در تاریخ ۶ خرداد (۲۶ مه) منتشر خواهد شد.

بازی Mortal Kombat 11 هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی و گوگل استیدیا در دسترس قرار دارد.ش