علاوه بر این موارد یک گزینه‌ی دیگر به تنظیمات بازی افزوده خواهد شد که مربوط به محدودسازی نرخ‌ فریم بازی می‌شود. این گزینه برای بازی‌بازانی مناسب خواهد بود که تمایلی ندارن نوسان‌های فریمی را تجربه کنند و قصد دارند آن را برروی عدد خاصی محدود سازند. همچنین هم‌اکنون در بخش صدای بازی می‌توانید گزینه‌های Audio Output Device و Microsoft Spatial Audio را مشاهده کرده و در صورت نیاز آن‌ها را فعال نمایید.

در کنار این قابلیت‌ها و ویژگی‌های جدید، این به‌روزرسان نیز تعدادی از اشکالات بازی را برطرف می‌کند؛ به عنوان مثال مشکل ناپدید شدن Kwolok را حل می‌کند. همچنین نقص مربوط به Silent Woods که باعث محدودیت حرکتی Ori می‌شد را نیز بهبود خواهد بخشید.

همچنین مون استدیوز چندین پیشرفت در بخش فنی و بصری بازی را در این به‌روزرسان گنجانده است که منجر به بهبود پردازش پیکسلی و ارتقای کیفیت تصویر در محیط‌های مختلف خواهد شد. سرانجام این به‌روزرسانی باعث ارتقای عملکرد و پیشرفت Warp Mechanic می‌شود. همچنین برخی از مشکلاتی که در مورد بارگیری‌های بازی، نقص‌های مربوط به ذخیره‌سازی و کنترل بازی را برطرف می‌کند.

عنوان تحسین‌ شده‌ی Ori and the Will of the Wisps هم‌اکنون برروی کنسول اکس‌باکس وان و پلتفرم‌ رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. شما می‌توانید نقد و بررسی این بازی شاهکار را تحت عنوان سمفونی زیبایی در سایت گیمفا مشاهده نمایید.