استودیوی Silent در کمال تعجب توانست تمام هزینه‌ی ساخت و توسعه‌ی بازی The Wonderful 101: Remastered را از طریق کمپین کیک‌استارتر (Kickstarter) جمع‌آوری کند. طبق اعلام آن‌ها به‌روزرسان جدید بازی تجربه‌ی کلی آن را بسیار بهبود می‌بخشد.

همانطور که استودیوی سایلنت خاطر نشان کرد، نرخ فریم بازی از مشکلاتی رنج می‌برد و هرگز به عدد ۶۰ نمی‌رسد. همچنین نرخ فریم بازی ثبات کافی را نداشته و مدام در حال نوسان است. بنابراین بازی‌بازانی که به تجربه‌ی نسخه‌ی پلتفرم رایانه‌های شخصی The Wonderful 101: Remastered می‌پردازند، با مشکلات بیشتری در زمینه‌ی نرخ فریم مواجه خواهند شد و نارضایتی بیشتری از این موضوع را نشان خواهند داد. پس از انتشار این به‌روزرسان و در کنار پیشرفت و بهبود نرخ فریم، کاربران رایانه‌های شخصی قادر خواهند بود تا محدودیت نرخ فریم بازی را غیرفعال سازند.

در مورد این بازی می‌توان گفت که عنوان The Wonderful 101: Remastered قابلیت‌های بی‌سابقه‌ای را برای ۱۰۰ قهرمان خود در نظر می‌گیرد و با استفاده از شیوه‌ی کنترل منحصر به فرد و مبارزات اکشن و پویا که همگی از شاخصه‌های عناوین پلاتینیوم‌گیمز محسوب‌می‌شوند، تجربه‌ای غنی و سرگرم‌کننده را در اختیار مخاطبان خود قرار می‌دهد. همه‌ی این موارد در کنار داستان حماسی و هیجانی در مورد اتحاد قهرمانان و ایستادن در برابر نیروهای اهریمنی، بازی The Wonderful 101: Remastered را به یکی از بهترین عناوین ساخته شده توسط استودیوی پلاتینیوم‌گیمز تبدیل می‌کند.