استودیوی Gato Salvaje، اقدام به انتشار یک تریلر جدید از بازی در دست ساخت The Waylanders کرده که بخش‌هایی از داستان بازی را به نمایش می‌گذارد.

بعد از انتشار تریلر جدیدی که سیستم شخصی‌سازی کاراکترهای بازی The Waylanders را به تصویر می‌کشید، حالا توسعه‌دهندگان Gato Salvaje ویدیوی دیگری را از بازی نقش آفرینی و فانتزیِ در آستانه‌ی انتشار خود منتشر کرده‌اند که بیشتر به جنبه‌ی داستانی و قسمت‌هایی از گیم پلی بازی اختصاص دارد.

این بار، با چند کات سین از تصاویر داخلی محیط بازی مواجه هستیم که به داستان و کاراکترهای بازی می‌پردازد. ضمن اینکه در بخش‌های پایانی، تصاویری از گیم پلی بازی نیز به نمایش گذاشته می‌شود که روی عرشه‌ی یک کشتی جریان دارد. ظاهراً این ناحیه، برای شخصیت بازی، عملکردی شبیه به HQ یا مقر فرماندهی دارد.

توضیحاتی که درکنار این ویدیو در یوتیوب درج شده، به تشریح جزئیات محتوای نمایش داده شده می‌پردازد:

پادشاه در حال رهبری افراد خود به سمت خانه‌ی اسطوره‌ای خدایان است. برخی از افراد، از جمله خود پادشاه این سفر را در حکم یک مهاجرت مقدس و پایانی برای سال‌ها تلاش و کوشش خود می‌دانند. اما پسر پادشاه، شاهزاده Lugaid، تمام دوران سفر خود را صرف خوشگذرانی و جشن و پایکوبی کرده و امیدوار است تا بالاخره در یکی از نبردها شرکت کند.

شاه Ith، مدت‌ها نگران این بوده که وارث پادشاهی او به فرمانروایی که ملت به آن نیاز دارند تبدیل نشود. متأسفانه این سفر، عمیق‌ترین ترس‌های او را تصدیق کرده‌ است.

اگر قبلاً فرصت آشنایی بازی بازی جدید The Waylanders را نداشته‌اید، باید گفت که این بازی نقش آفرینی، توسط یک استودیوی مستقل اسپانیایی به نام Gato Salvaje در حال توسعه است. این بازی با تاثیر و الهام از آثاری چون Dragon Age: Origins و Pillars of Eternity ساخته شده و داستان آن، به سفرهای شخصیت‌های بازی در دوران اساطیری سلتیک اختصاص داشته و در ادامه به وقایع قرون وسطایی مدرن‌تر نیز می‌پردازد. در تریلری که امروز از این بازی منتشر شده، بیشتر به جنبه‌ی قدیمی‌تر جریان بازی و البته سفرهای شاه Ith به همراه همراهان او در سرزمین‌های پادشاهی Kaltia پرداخته شده است.

شما می‌توانید در ادامه به تریلر جدیدی این بازی نگاهی داشته باشید: 

داستان بازی The Waylanders توسط یک تیم مجرب، متشکل از امیلی گریس باک (Emily Grace Buck) از  Tell Tale، کریس اولون (Chris Avellone) از Fallout و مایک لیدلاو (Mike Laidlaw) از تیم سازندگان Dragon Age نوشته شده و تریلری که امروز از بازی منتشر شده نیز به‌طور ویژه به جنبه‌ی داستانی بازی اشاره دارد. ضمن اینکه می‌توانیم بخشی از عملکرد صداپیشگان و گیم پلی بازی را مشاهده کنیم. در این بین، اینون زور نیز برای ساخت موسیقی بازی همکاری با تیم سازندگان آن همکاری می‌کند. 

 The Waylanders

در خصوص گیم پلی بازی نیز باید گفت که مبارزات بازی به شکل هم‌زمان دنبال می‌شوند ولی اجازه متوقف کردن نبردها برای اجرای تاکتیک‌های مختلف هم وجود دارد. قابلیت سفر در زمان هم تنوع خوبی به بازی می‌دهد و از آنجایی که تنها شخصیت اصلی این قابلیت را دارد، بازیکن می‌تواند با دو گروه متفاوت از همراهان در دو بازه زمانی به بازی بپردازد. در بازی ۶ حالت پایه و سی حالت پیشرفته وجود دارد که گیمر می‌تواند باتوجه به آن‌ها سبک بازی خود را تغییر دهد. اگر از طرفداران بازی‌هایی چون Dragon Age: Origins و نسخه‌های اولیه Mass Effect باشید، از این بازی نیز لذت خواهید برد.

 به‌طور کلی، The Waylanders پروژه‌ی دقیق و کاملی به نظر می‌رسد. با وجود فاصله‌ی بسیار زیادی که میان بودجه‌ی ساخت این با عناوین نقش آفرینی AAA مشابه آن دیده می‌شود، باید گفت که سطح کیفیت ساخت The Waylanders بسیار چشم‌گیر ظاهر شده است.

نسخه Early Access  بازی The Waylanders تابستان امسال ازطریق استیم برای پلتفرم پی سی منتشر می‌شود.