به گزارش بازیمی به نقل از گیم فاطبق آن چیزی که می‌توانیم در تریلر مشاهده کنیم، گرافیک بصری بازی تغییر زیادی نکرده است و شاهد همان جزئیات قبلی هستیم. البته طبق اطلاعاتی که از شبکه‌ی جهانی پلی‌استیشن بدست آورده‌ایم، بازی‌بازان قادر خواهند بود تا تمام بسته‌های الحاقی منتشر شده برای این بازی را به رایگان دریافت کنند.

البته همانطور که می‌دانید، این بازی برای نسل حاضر کنسول‌ها و رایانه‌های شخصی منتشر شده است و نباید انتظار تغییرات زیادی را از لحاظ بصری داشته باشیم. شاید تنها تغییری که خیلی از ما طرفداران خواستار آن هستیم، بهبود عملکرد فنی بازی در زمینه‌ی فریم‌ریت و ثبات باشد؛ زیرا نسخه‌ی اصلی بازی عملکرد خوبی را مخصوصا بر‌روی رایانه‌های شخصی نداشته است. در هر صورت، انتظارات خود را پایین بیاورید و سپس به سراغ تریلر بازی بروید.

همانطور که در اخبار گذشته‌ی این مجموعه گفته شده است، نسخه‌ی اول سری Mafia به صورت کامل با موتور ساخت بازی Mafia 3 به صورت کامل از نو ساخته شده و دارای گرافیک بصری خارق‌العاده‌ای است. اما Mafia 2: Definitive Edition تنها یک باز‌سازی ساده است و در نهایت، بازی Mafia 3: Definitive Edition نیز یک نسخه‌ی Complete Edition است که تمام بسته‌های الحاقی را شامل می‌شود.

سگانه‌ی Mafia Trilogy در تاریخی نامشخص برروی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، اکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ عرضه خواهد شد