به گزارش بازیمی به نقل از گیم فا حالا دیگر هیچ کس در اینکه Call Of Duty: Modern Warfare یکی از بهترین‌های این مجموعه است، شکی ندارد. بعد از اینکه این بازی آمار قابل توجه حضور ۶۲٫۷ میلیون بازی‌باز را در ماه مارچ به ثبت رساند، حالا تبدیل به پرفروش‌ترین نسخه‌ی مجموعه‌ی Call Of Duty شده است. این محبوبیت، اصلا و ابدا اتفاقی نیست و دلیل آن را باید در پشتیبانی مناسب اینفینیتی وارد (Infinity Ward) با عرضه‌ی محتوای جدید و همچنین عنوان رایگان بتل‌رویال Call of Duty: Warzone جست‌و‌جو کرد. چندی پیش، مشخص شد که نقشه‌ی به‌یادماندنی Hardhat از نسخه‌ی Modern Warfare 3 به این بازی اضافه خواهد شد. اکنون نیز سازندگان تایید کردند که در هفته‌ی جدید، حالت Gunfight میزبان نقشه‌ی جدیدی خواهد شد.

این نقشه‌ی جدید، Aisle 9 نام دارد و بر اساس ادعای اینفینیتی وارد “راه‌های بسیاری برای جنگیدن در این نقشه‌ی کوچک وجود دارد”. این استودیو در ادامه افزود:

این نقشه در پلی‌لیست خودش میزبان حالت‌های متنوعی خواهد بود.

این پلی‌لیست، Clean Up on Aisle 9 نام دارد و حالت‌های سه در برابر سه چون Grind ،Kill Confirmed ،Team Deathmatch و Domination در آن حضور دارند. البته این نقشه در حالت استاندارد Map Rotation نیز حضور خواهد داشت.

بازی Call of Duty: Warzone نیز با تغییراتی همراه خواهد بود. این تغییرات شامل یک بخش چندنفره‌ی جدید، اضافه شدن سلاح‌های بیشتر به The Gulag و موارد دیگری است. حالت‌های دیگر بازی Call Of Duty: Modern Warfare نیز با تغییراتی مواجه می‌شوند. مثلا حالت Gun Game در فیلتر Quick Play حضور خواهد داشت و حالت Ground War به سبک و سیاق سنتی خود برخواهد گشت.