شرکت سگا امروز با انتشار یک توییت اعلام کرد که بازی Phantasy Star Online 2 در تاریخ چهارشنبه ۷ خرداد (۲۷ مه) برای پلتفرم رایانه‌های شخصی (ویندوز ۱۰) منتشر خواهد شد. متاسفانه هنوز مشخص نیست که این عنوان چه زمانی برروی فروشگاه‌های دیگر نظیر استیم در دسترس قرار خواهد گرفت.

زمان عضویت در ARKS بالاخره فرا رسیده است. Phantasy Star Online 2، یکی از بزرگ‌ترین بازی‌های اکشن نقش آفرینی آنلاین ژاپن، هفته‌ی آینده در تاریخ ۲۷ مه راهی ویندوز ۱۰ می‌شود.

در ادامه نیز می‌توانید بخشی از اطلاعاتی که توسط سگا ارائه شده‌اند را مطالعه کنید:

نسخه‌ی آمریکای شمالی Phantasy Star Online 2 دارا نسخه‌ی انگلیسی متن‌ بازی و صدای شخصیت‌ها شده و شامل سه سال محتوای عرضه شده می‌شود. علاوه بر داستان درگیر کننده‌ی اصلی Phantasy Star Online 2، نسخه‌ی آمریکای شمالی تمام به‌روزرسانی‌های اخیر نسخه‌ی ژاپنی را نیز در بر می‌گیرد. بازی‌بازان می‌توانند شخصیت خود را از میان چهار نژاد و نه کلاس انتخاب کرده و در ماموریت‌های مختلفی شرکت کنند. همچنین آن‌ها قادر هستند تا با انجام مینی‌ گیم‌ها، گذراندن وقت خود در Alliance Quarters، رقابت در ARKS League و یا شرکت در رویداد‌های زنده‌، برای مدتی از ماموریت‌ها فاصله بگیرند. همچنین برای اولین بار و به لطف بازی میان پلتفرمی، آن‌ها می‌توانند تمام این فعالیت‌ها را با دوستان خود برروی اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی انجام دهند.

نسخه‌ی غربی بازی Phantasy Star Online 2 هم‌اکنون به صورت رایگان برروی کنسول اکس‌باکس وان در دسترس قرار دارد. لازم به ذکر است که علاوه بر پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول مایکروسافت، این عنوان به احتمال زیاد در نهایت برروی تمام کنسول‌ها عرضه خواهد شد.