ناتی‌داگ و پلی‌استیشن امروز قسمت دوم پشت صحنه‌ی مراحل ساخت بازی The Last of Us Part II را تحویل گیمرها دادند و  آن را در سریع‌ترین زمان ممکن مهیای تماشا با زیرنویس فارسی اختصاصی کرده است.

سری ویدیوهای Inside The Last of Us Part II سونی که می‌خواهند یکی از مهم‌ترین انحصاری‌های برند پلی‌استیشن را عمیق‌تر به مخاطب معرفی کنند، حالا به قسمت دوم خود رسیده است. پس از آن که در اپیزود اول سازندگان به صحبت راجع به برخی از ویژگی‌های داستانی بازی پرداختند، ویدیوی جدید به گفت‌وگوی آن‌ها با مخاطب براساس تلاش برای آشنا ساختن او با گیم‌پلی اختصاص دارد.

بازی The Last of Us Part 2 که اِلی شخصیت اصلی آن محسوب می‌شود، محیط‌هایی مراتب بزرگ‌تر از قسمت اول خواهد داشت و از مکانیک‌های به‌روزرسانی قابلیت‌های سلاح‌ها و پیش‌روی در درخت مهارت‌های کاراکتر، استفاده‌های چالش‌برانگیزتری می‌کند. به‌گونه‌ای که مخاطب بداند در هر لحظه با انتخاب‌های غیرمستقیم خویش در حال تاثیرگذرای روی ساعات آتی است و کار خود را از برخی جهات سخت‌تر و آسان‌تر می‌کند.

همان‌گونه که احتمالا خودتان می‌دانید، این ویدیو که در آن هالی گروس، نویسنده‌ی دوم بازی، نیل دراکمن، خالق اصلی و افرادی مانند آنتونی نیومن به توضیح بیشتر The Last of Us Part II پرداخته‌اند، اپیزود دوم یک مجموعه‌ی چهارقسمتی است که طی هفته‌های آتی ادامه پیدا می‌کند. 

بازی The Last of Us Part II