Moonlighter یک بازی اکشن نقش‌آفرینی محسوب می‌شود که توسط استودیوی دیجیتال سان (Digital Sun) توسعه یافته است. داستان این بازی در مورد یک کفش‌فروش ساده است که آرزو دارد روزی تبدیل به یک قهرمان بزرگ شود.

طبق اعلام استودیوی دیجیتال سان، بسته الحاقی جدید Moonlighter در تاریخ ۹ خرداد ۱۳۹۹ (۲۹ مه ۲۰۲۰) برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد. پیش از این، بسته الحاقی Between Dimensions در ماه ژوئیه ۲۰۱۹ برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه شده بود.

بسته الحاقی “Between Dimensions” دنیایی جدید را پیش روی قهرمان داستان بازی Moonlighter قرار می‌دهد. این دنیای جدید مملو از پناهگاه‌ها و سیاه‌چال‌هایی است که اهریمنان و دشمنان خطرناکی در آن‌ها کمین کرده و در انتظار قهرمان بازی به سر می‌برند. در این سیاه‌چال‌ها پاداش‌های فراوانی از قبیل سلاح‌های جدید، انواع زره‌های قدرتمند، موارد تزئینی و حلقه‌های قدرت را می‌توان پیدا کرد.

در این بسته‌ی گسترش‌دهنده‌ی جدید، بازی‌بازان خواهند فهمید که آرامش در Rynoka مدت طولانی دوام نخواهد آورد. با پیدا شدن دروازه‌ای عجیب و اسرارآمیز نگرانی‌های زیادی برای روستائیان ایجاد شده است و همه‌ی آن‌ها از وجود تهدیدی ناشناخته اما مرگبار هراسان شده‌اند. حال بازی‌بازان باید خود را به این دروازه مخوف رسانده و به آن وارد شوند. گفته می‌شود به همان اندازه‌ای که در این دنیای جدید خطر مرگ وجود دارد، پاداش‌های گران‌بهایی نیز وجود خواهد داشت.

دسترسی به محتوای بسته الحاقی Between Dimensions مستلزم این خواهد بود که بازی‌بازان ابتدا داستان نسخه‌ی اصلی بازی را به پایان رسانند. بیشتر محتویات این بسته الحاقی به صورت رایگان در دسترس تمامی بازی‌بازان قرار خواهد گرفت.