به گزارش بازیمی به نقل از زومجی  بازی محبوب No Mans's Sky، در ماه ژوئن (خرداد یا تیر ماه) از طریق ایکس باکس گیم پس قابل دریافت خواهد بود.

بازی No Man's Sky که در یک جهان بی‌انتها در فضا جریان دارد، از ماه ژوئن، برای ایکس باکس وان و کامپیوتر‌های شخصی از طریق Xbox Game Pass قابل دریافت خواهد بود. برای این بازی از زمان عرضه تا کنون آپدیت‌های زیادی منتشر شده و تعداد کاربران آن بسیار قابل توجه بوده است. استودیوی Hello Games، سازنده‌ی بازی No Man's Sky دائما در حال به‌روزرسانی این بازی از زمان عرضه‌ی آن بوده‌اند. در کنار آپدیت‌های Exo-Mech در فروردین (اوایل آوریل) و Living Ship در بهمن ماه (اوایل فوریه)، تیم توسعه‌دهنده‌ی بازی اشاره‌هایی به محتوایت بسیار زیاد و جدیدی که در آینده برای بازی منتشر خواهند شد، کرده است.

بازی No Man's Sky در ایکس باکس گیم پس برای کنسول‌‌های ایکس باکس وان و پی سی در دسترس قرار خواهد گرفت ولی اطلاعاتی درباره‌ی قابلیت کراس پلی برای آن منتشر نشده است. باید منتظر بمانیم تا ببینیم آیا کاربران کنسول ایکس باکس وان با کاربران ویندوز 10 و همچنین کاربران ویندوز 10 با کاربران استیم می‌توانند بازی کنند یا خیر. این بازی در حال حاضر برای پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و کامپیوتر در دسترس است.