به گزارش بازیمی به نقل از گیم فابازی‌های ماه ژوئن سرویس Xbox Live Gold، کمی ناامیدکننده هستند. از طرفی با پلتفرمر نسبتا خوبی به نام Shantae and the Pirate’s Curse طرف هستیم. بازی دوم Coffee Talk نام دارد که در آن شما نقش یک صاحب کافه را بازی می‌کنید که باید به مشتریان خود گوش دهد و به پای درد و دل آن‌ها بنشیند. سپس با استفاده از قابلیت پشتیبانی از نسل قبل، می‌تواند Sine Mora، یک بازی ۳۶۰ و Destory All Humans، یک بازی از اکس‌باکس اصلی، را تجربه کنید.

Shantae and the Pirate’s Curse از اول تا آخر ژوئن برروی این سرویس در دسترس خواهد بود. Coffee Talk از ۱۵ ژوئن تا ۱۶ جولای، Destroy All Humans از اول تا ۱۵ ژوئن و Sine Mora از ۱۶ تا ۳۰ ژوئن در دسترس مشترکین Xbox Live Gold خواهند بود.

Xbox Live Gold سرویسی است که به بازی‌بازان اجازه‌ی بازی آنلاین چندنفره را می‌دهد. همچنین همینطور که مشاهده می‌کنید، با این سرویس به صورت ماهانه عناوین رایگانی را دریافت می‌کنید. این سرویس به صورت بخشی از باندل Xbox Game Pass Ultimate هم در دسترس قرار می‌گیرد که شامل Xbox Game Pass، سرویس اشتراکی اجاره‌ی بازی مایکروسافت است.