به گزارش بازیمی به نقل از گیم فا حدودا دو ماه پیش بود که اسکوئر انیکس اعلام کرد که بازی Marvel’s Avengers با تاخیری نسبتا بلند مدت، قرار است در ماه سپتامبر ۲۰۲۰ عرضه شود. دلیل این تاخیر، کار بیشتر برروی بازی بود. چرا که نمایش‌های گیم‌پلی بازی پیش از آن بسیار ناامیدکننده ظاهر شده بودند و هواداران چندان از این بازی استقبال نکرده بودند. به همین دلیل اسکوئر انیکس تصمیم گرفت که به تیم توسعه‌ی بازی فرصت بیشتری بدهد.

البته هنوز هم به نظر می‌رسد که بسیاری از هواداران، با راهی که تیم توسعه‌ی بازی پیش گرفته است موافق نیستند. در واقع Marvel’s Avengers قرار است که یک بازی لوت‌محور مانند Destiny و Anthem باشد که در آن شما قهرمانان گروه Avengers را کنترل می‌کنید و همه قدرت‌های متفاوتی نسبت به یکدیگر دارند. رویداد استریم جدید که در تاریخ ۲۴ ژوئن (چهارشنبه، ۴ تیر ۱۳۹۹) برگزار خواهد شد، برروی گیم‌پلی و بخش کوآپ بازی تمرکز خواهد داشت:

ما در خانه جمع شده‌ایم و برای به پایان رساندن ماموریت‌مان سخت مشغول کار هستیم. ۲۴ ژوئن منتظر رویداد War Table بازی Marvel’s Avengers باشید تا بیشتر از جزئیات گیم‌پلی و حالت کوآپ ما مطلع شوید.

اگر از هواداران مارول هستید یا برای این بازی هیجان‌زده شده‌اید، به نظر می‌رسد که این رویداد برای شما مناسب خواهد بود. Marvel’s Avengers در تاریخ ۴ سپتامبر ۲۰۲۰ (جمعه، ۱۴ شهریور ۱۳۹۹) برروی پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.