به گزارش بازیمی به نقل از گیم فا علاوه بر این مورد، استودیوی نایت‌دایو به مناسبت عرضه‌ی دموی آلفای System Shock Remake، یک استریم زنده از گیم‌پلی این بازی را پخش کرده است. این بازی بازسازی عنوان مشهور System Shock است که ابتدا در سال ۱۹۹۴ میلادی منتشر شده بود. این دموی آلفا پیش‌نمایشی از بازی اصلی را به شما ارائه می‌دهد؛ اما باید در نظر داشت که این نمایش اولیه محسوب می‌گردد و عملکرد و محتوای نهایی این‌گونه نخواهد بود. همچنین این دموی آلفا شامل سلاح‌های قابل آزاد شدن است.

استودیوی نایت‌دایو ابتدا در سال ۲۰۱۶ میلادی یک کمپین کیک‌استارتر برای توسعه‌ی بازسازی عنوان System Shock را راه‌اندازی کرد. از آن زمان تاکنون، روند توسعه‌ی این بازی فراز و نشیب‌های بسیاری را تجربه کرده است. حال پس از مدت‌ها بلاخره قرار است یک دمو برای این بازی عرضه شود.

بازی‌بازان در این عنوان، در نقش یک هکر بدنام قرار می‌گیرند. بعد از رخ دادن برخی اتفاقات در یک مرکز تحقیقاتی، این هکر پس از ۶ ماه از کما خارج می‌شود و اتفاقات فاجعه‌باری را مشاهده می‌کند. شما به تدریج متوجه خواهید شد که اتفاقاتی عجیبی در این مرکز تحقیقاتی رخ داده است. Citadel Station زمانی یکی از مراکز تحقیقاتی برتر بود و حالا گروه‌هایی از ربات‌ها و موجودات جهش‌یافته در آن حضور دارند که توسط یک هوش مصنوعی به نام SHODAN برنامه‌ریزی شده‌اند.

هنوز تاریخ دقیقی از سوی استودیوی نایت‌دایو برای انتشار بازی System Shock Remake مشخص نشده است.