به گزارش بازیمی به نقل از گیم فا در چند سال گذشته به لطف بازی‌های بزرگ و درخشانی مانند Resident Evil 2 Remake و بسیاری از بازی‌های ترسناک مستقل دیگر که بعضی از آن‌ها حتی به عنوان رقیب برای بازی‌های بزرگ‌تر هم ظاهر شده‌اند، عناوین ترسناک روند بسیار خوبی را طی کرده‌اند. بازی Little Nightmares، از آن دسته عناوینی بود که در سال ۲۰۱۷ با سبک و ویژگی‌های کاملا منحصر به فرد خودش برروی رایانه‌های شخصی و کنسول‌های نسل هشتم عرضه شد. بعد از عرضه، این بازی به موفقیت قابل تحسینی دست یافت که همین امر باعث شده است کاربران گوگل استدیا هم به زودی قادر به تجربه بازی برروی این پلتفرم باشند.

طی اخبار گذشته شرکت بندای نامکو (Bandai Namco Entertainment)، ناشر بازی اعلام کرده است از زمان عرضه‌ی این بازی در سال ۲۰۱۷ بالغ بر ۲ میلیون نسخه‌ی کپی در سرتاسر جهان به فروش رسیده است. علاوه‎‌بر این، شرکت بندای نامکو انتشار بازی برروی پلتفرم گوگل استدیا را به صورت رسمی تایید و نشر کرده است.

بازی Little Nightmares در تاریخ ۱۲ خرداد ۱۳۹۹(۱ ژوئن ۲۰۲۰) در دسترس کاربران گوگل استدیا قرار می‌گیرد، همچنین افرادی که عضویت و حساب کاربری (pro) گوگل استادیا را دارند به رایگان می‌توانند به تجربه بازی اصلی بپردازند ولی برای بسته‌های الحاقی باید هزینه اضافه پرداخت نمایند. لازم به ذکر است تمامی بسته‌های الحاقی منتشر شده‌ی بازی، هم به صورت جداگانه و هم به صورت یک مجموعه کامل در دسترس قرار می‌گیرد.

سال گذشته و در طی مراسم گیمزکام ۲۰۱۹ استدیوی تارسیر و باندای نامکو به صورت رسمی با تریلری از ساخت دنباله‌ی این بازی رونمایی کردند. از آنچه که تاکنون در این بازی دیده‌ایم، بنظر می‌رسد هدف بازی به برگرداندن شخصیت اصلی نسخه اول که به اصلاح ۶ نامیده می‌شد مربوط است، درحالی که شخصیت‌های جدید و دشمنان ترسناک مختلفی معرفی شده‌اند که به ترسناکی طراحی‌های نسخه اولیه بازی به‌نظر می‌رسند. بعد از معرفی بازی و در سال جدید استدیوی سازنده‌ی بازی در سکوت خبری فرو رفته و باتوجه به این‌که هم‌اکنون از نسخه‌ی اول بازی برای گوگل استادیا خبر داده و درطی اخبار گذشته فروش بازی را مشخص کرده است، به نظر می‌رسد به‌‌زودی باید منتظر خبرهای هیجان انگیزی درمورد نسخه‌ی دوم این بازی هم باشیم.