به گزارش بازیمی به نقل از گیم فا عنوان اکشن Rigid Force Redux با مدل‌های سه‌بعدی دست‌ساز و با کیفیت، محیط‌های متنوع و خیره‌کننده ، جلوه‌های بصری بسیار چشم‌نواز و موسیقی متن دل‌انگیز که توسط آهنگ‌ساز فیلم Synthwave ساخته شده‌اند، به خوبی توانسته است تا روح جدیدی را به جسم بازی‌های کلاسیک تیراندازی با پیمایش‌گر بدمد. در واقع توسعه‌دهندگان بازی Rigid Force Redux موفق شده‌اند تا با الهام گرفتن از عناوین موفق این سبک و ترکیب بهترین بخش‌های هرکدام از آن‌ها یک بازی بسیار لذت‌بخش با مراحل متنوع و گیم‌پلی هیجان‌انگیز خلق کنند تا بار دیگر بازی‌بازان را به تجربه‌ی یک ماجراجویی ناب در این سبک دعوت نمایند.

با شرکت در مبارزات مهیج بازی Rigid Force Redux می‌توانید جنگنده‌ی خود را ارتقا داده و بخش تهاجمی و اسلحه‌های مختلف آن را قدرتمند سازید. همچنین می‌توانید بخش دفاعی آن را که شامل یک محافظ نفوذ‌ناپذیر و سامانه‌ی ضد موشکی است تکمیل کنید و سپس به جنگ انبوه دشمنان بروید. در جریان مبارزات و نبرد‌‌های حماسی و نفس‌گیر بازی قادر خواهید بود تا به جمع‌آوری Orbs Energy بپردازید و اسلحه‌ی ویژه‌ی خود را شارژ کنید تا در مواقع لزوم با یک انفجار مهیب تمام دشمنان خود را در یک آن بسوزانید.

دشمنان شما در این بازی بسیار متنوع بوده و از دستگاه‌های متمرکز کننده‌ی نور لیزر قدرتمند تا موجودات مکانیکی غول‌پیکر به همراه اسلحه‌های سنگین را ملاقات خواهید کرد. هر دشمن شما نیاز به استراتژی و سبک حمله خاص خود را خواهد داشت و طبیعتا پاسخی که از جانب دشمنان به حملات شما داده می‌شود، متفاوت خواهند بود. از کوچک‌ترین دشمنان درون بازی تا بزرگ‌ترین باس‌فایت‌های آن همگی قادر خواهند بود تا مهارت‌ها و استراتژی شما را در امور جنگی به خوبی به چالش بکشند.

در صورتی که با طی کردن مراحل اصلی و بخش گسترده و پر تحرک آن باز هم قصد تجربه‌ی مبارزات بیشتری در Rigid Force Redux را داشته باشید، می‌توانید به بخش‌های جذاب و لذت‌بخش Arcade و Boss Rush مراجه کنید که می‌توانند شما را بسیار سرگرم کرده و در مواقعی چالش‌های جدیدی را برای شما فراهم آوردند. همچنین این بازی دارای یک سیستم رده‌بندی جهانی به همراه ۴۰ ماموریت منحصر به فرد و جذاب خواهد بود تا خود را در مقایسه با سایر بازی‌بازان جهان ببه چالش بکشید و برای کسب رده‌های بالاتر با آن‌ها بجنگید