به گزارش بازیمی به نقل از گیم فا توسعه دهندگان Fortnite: Chapter 2 امروز در وب‌سایت رسمی اپیک گیمز اعلام کردند که فصل سوم بازی برای انتشار در تاریخ پنجشنبه ۲۲ خرداد (۱۱‌ ژوئن) برنامه ریزی شده است. اگرچه این قطعاً خبر بدی برای طرفداران Fortnite است، اما باید به خاطر داشته باشید که پیش از آغاز فصل سوم شاهد رویداد زنده‌ی مرموزی با نام The Device خواهیم بود. این رویداد که تنها قرار است یکبار برگزار شود، در ساعت ۲۲:۳۰ دقیقه‌ی روز شنبه ۱۷ خرداد (۶ ژوئن) آغاز خواهد شد. لازم به ذکر است که این رویداد فضای محدودی دارد؛ پس اگر می‌خواهید آن را تجربه کنید، حتماً ۳۰ دقیقه‌ قبل از زمان مشخص شده وارد بازی شوید.

شاید موضوع عجیبی نباشد، اما تاخیر در انتشار فصل سوم بازی نیز نتوانسته به محبوبیت بسیار بالای Fortnite آسیبی وارد کند. اپیک گیمز در اوایل ماه مه گزارش داد که اثر این شرکت دارای بیش از ۳۵۰ میلیون بازی‌بازان ثبت شده است. علاوه بر این، بازی‌بازان سراسر جهان در ماه آوریل بیش از ۳/۲ میلیارد ساعت به تجربه‌ی Fortnite پرداخته بودند. در نهایت باید اضافه کنیم که این بازی برای کنسول‌های نسل بعد سونی و مایکروسافت عرضه خواهد شد و در اواسط ۲۰۲۱ نیز از موتور جدید آنریل انجین ۵ (UnrEngine 5eal Engine 5) استفاده خواهد کرد.

بازی Fortnite هم‌اکنون برروی کنسول‌های نینتندو سوییچ، پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، پلتفرم رایانه‌های شخصی و دستگاه‌های هوشمند IOS و اندروید در دسترس قرار دارد.